Milan Vančát
2026-2027
| Pozice | Brankář |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | SK Mirovice |
| 2024-2025 | TJ Kovohutě Podlesí |
| 2024-2025 | TJ Sokol Sedlice |
| 2021-2022 | TJ Sokol Sedlice |
| 2020-2021 | SK Tochovice |
| 2019-2020 | MFK Dobříš |
| 2019-2020 | Černolice |
| 2018-2019 | TJ Sokol Sedlice |
| 2017-2018 | TJ Sokol Sedlice |
| 2017-2018 | TJ Tatran Sedlčany |
| 2016-2017 | TJ Sokol Cholupice |
| 2014-2015 | TJ Sokol Sedlice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,22) | 1 (ø 0,11) | 2 (ø 0,22) | ||||||
| 09.08. 10:30 | Třeboň - Mirovice | 4:3 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 14.08. 18:00 | D. Dvořiště - Mirovice | 4:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 10:30 | Met. Tábor - Mirovice | 5:2 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.09. 17:30 | Mirovice - Semice | 2:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Roudné - Mirovice | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 1 | ano | |||
| 23.09. 16:45 | Mirovice - Zl. Koruna | 0:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Slavia ČB - Mirovice | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 10:15 | Mirovice - S.Ústí | 5:1 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Dražice - Mirovice | 3:1 (3:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 22 | 1980 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 20 | 1718 (ø 85,90) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 24 | 2160 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 26 | 2340 (ø 90,00) | 3 (ø 0,11) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 25 | 2250 (ø 90,00) | 2 (ø 0,08) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize B | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 14 | 1196 (ø 85,42) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 1 | 44 (ø 44,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 14 | 1260 (ø 90,00) | 2 (ø 0,14) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 8 | 674 (ø 84,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) |
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 1 | 44 (ø 44,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 20 | 1800 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,10) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 24 | 2160 (ø 90,00) | 2 (ø 0,08) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 13 | 1142 (ø 87,84) | 2 (ø 0,15) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




