Ondřej Martínek
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 5.9 |
Kariéra
| 2015-2016 | Sokol Cehnice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 04.10. 15:00 | Cehnice B - Lnáře | 3:3 (3:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 15:00 | Cehnice - Číčenice | 7:2 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Volyně B - Cehnice | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Cehnice - Blatná B | 4:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Dražejov - Cehnice | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.09. 18:00 | Cehnice - Štěkeň B | 5:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Cehnice - Sousedovice B | 4:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 13:00 | Bavorov B - Cehnice | 1:6 (0:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Cehnice - Osek B | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Malenice/Čkyně C - Cehnice | 1:7 (1:3) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 26 | 2340 (ø 90,00) | 9 (ø 0,34) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 10 (ø 0,40) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 16 | 1440 (ø 90,00) | 8 (ø 0,50) | 3 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 26 | 2340 (ø 90,00) | 3 (ø 0,11) | 5 (ø 0,19) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 24 | 1978 (ø 82,41) | 1 (ø 0,04) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 8 | 692 (ø 86,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 12 | 1080 (ø 90,00) | 1 (ø 0,08) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 26 | 2340 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 23 | 2070 (ø 90,00) | 2 (ø 0,08) | 4 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 25 | 2212 (ø 88,48) | 4 (ø 0,16) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 23 | 2067 (ø 89,86) | 3 (ø 0,13) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




