14.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

Sousedovice odstartovaly jaro výhrou nad Sedlicí

42. O. Vaněček , 53. J. Hrach , 84. D. Marcinko - 69. M. Vančát (p.)
15

FC Znakon Sousedovice
FC Znakon Sousedovice Jan Hrach: K prvnímu zápasu v jarní části soutěže, jsme přivítali na domácím hřišti Sedlici. Očekával se bojovný fotbal, což se první poločas potvrdilo. Hrálo se na obou polovinách a podstupovalo se mnoho osobních soubojů. Nám se podařilo skórovat ve 42. minutě, kdy se Vaněček ocitl sám za obranou soupeře a nemýlil se. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, kdy začali více běhat a lépe kombinovat. Po chybě hostujícího golmana, uklízel míč do brány Hrach. Hosté pokračovali v převaze, ale žádnou větší šanci si nevytvořili. Až v 69. minutě po chybném odkopu, jsme faulovali ve vápně a Vančát snížil z penalty na 2:1. Hosté měli mírný tlak, ale v 84. minutě po Ratajovo centru, dával góla D. Marcinko. Zbytek zápasu jsme měli pod kontrolou, a proto si připisujeme do tabulky 3 body. V dalším zápase hrajeme na půdě silného Vacova

T. Holý [-] - O. Vaněček [-] (85. D. Horňák [-] ) , L. Duba [-] , J. Hrach [-] , P. Masák [-] , D. Brož [-] , F. Duba [-] , O. Rataj [-] , D. Marcinko [-] , Š. Fábera [-] , J. Janáček [-]