Jan Janáček
2026-2027
| Číslo hráče | 14 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | Sokol Cehnice |
| 2024-2025 | FC Znakon Sousedovice |
| 2023-2024 | Sokol Cehnice |
| 2022-2023 | SK Slavoj Volyně |
| 2020-2021 | FC Znakon Sousedovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 30.08. 15:00 | Cehnice B - Poříčí B | 2:4 (2:4) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Cehnice B - Lnáře | 3:3 (3:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 12:00 | Cehnice B - Čestice | 2:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 630 (ø 90,00) | 8 (ø 1,14) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 15:00 | Cehnice - Číčenice | 7:2 (4:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Volyně B - Cehnice | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Cehnice - Blatná B | 4:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Dražejov - Cehnice | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.09. 18:00 | Cehnice - Štěkeň B | 5:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 13:00 | Bavorov B - Cehnice | 1:6 (0:4) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne | |||
| 03.10. 16:00 | Cehnice - Osek B | 2:1 (1:0) | 0 | 0 | 1 | 0 | ne | |||
| 10.10. 16:00 | Malenice/Čkyně C - Cehnice | 1:7 (1:3) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 17.10. 15:30 | Cehnice - Lom | 3:1 (0:0) | 0 | 2 | 0 | 0 | ne | |||
| 24.10. 11:00 | Hoštice/Katovice B - Cehnice | 0:4 (0:2) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne | |||
| 31.10. 14:00 | Cehnice - Balvani | 5:2 (3:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.11. 14:00 | Doubravice - Cehnice | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 5 (ø 0,83) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 17 | 1530 (ø 90,00) | 18 (ø 1,05) | 4 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 3 | 117 (ø 39,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 17 | 1530 (ø 90,00) | 23 (ø 1,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 13 | 1170 (ø 90,00) | 10 (ø 0,76) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 10 | 809 (ø 80,90) | 1 (ø 0,10) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 20 | 1532 (ø 76,60) | 3 (ø 0,15) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 5 (ø 1,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 6 | 317 (ø 52,83) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 3 (ø ∞) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |




