Pavel Masák

PoziceObránce
Průměrná známka6.8

Kariéra

2014-2015 FC Znakon Sousedovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | 1.B třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
663 (ø 82,87) 1 (ø 0,12) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 13:30 Sousedovice - Milevsko B 2:5 (0:1) 90 0 0 0 ano
22.08. 17:00 Čimelice - Sousedovice 5:0 (3:0) 90 0 0 0 ano
29.08. 13:30 Sousedovice - Bernartice 2:2 (1:0) 90 0 0 0 ano
06.09. 17:00 Protivín B - Sousedovice 1:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
12.09. 13:30 Sousedovice - Mirotice 4:2 (2:1) 90 0 0 0 ano
20.09. 15:00 Drahonice - Sousedovice 2:2 (1:1) 90 1 1 0 ano
03.10. 12:30 Sousedovice - Bělčice 1:4 (0:2) 33 57 0 0 0 ne
10.10. 16:00 Blatná - Sousedovice 3:0 (3:0) 90 0 0 0 ano

Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
04.10. 16:00 Sousedovice B - Bavorov B 2:3 (0:2) 0 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 6 540 (ø 90,00) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 21 1882 (ø 89,61) 2 (ø 0,09) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 2 (ø 0,66) 4 (ø 1,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 9 744 (ø 82,66) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 14 1260 (ø 90,00) 1 (ø 0,07) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 4 264 (ø 66,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 19 1710 (ø 90,00) 10 (ø 0,52) 4 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 21 1529 (ø 72,80) 1 (ø 0,04) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 3 (ø 1,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 20 1675 (ø 83,75) 4 (ø 0,20) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05)
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 2 136 (ø 68,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 1 (ø ∞) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 12 1073 (ø 89,41) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 25 2240 (ø 89,60) 2 (ø 0,08) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 26 2307 (ø 88,73) 2 (ø 0,07) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 26 2261 (ø 86,96) 2 (ø 0,07) 8 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03)
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 2 (ø 0,40) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 19 1613 (ø 84,89) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 9 810 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)