22.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

Mladý tým Prachatic B na Planou nestačil

20

Domácí si mohli připsat i vyšší vítězství...

SK Planá
Jan Pintér (trenér): Trošku jsem měl z utkání strach, vzhledem k velmi náročnému středečnímu finále a velké marodce. Naštěstí jsem po 15 minutách věděl, že to dobře dopadne, když jsem viděl naše kluky hrát. Do utkání jsme vstoupili aktivně, kdy jsme si hned po půl minutě vytvořili 100% brankovou příležitost, do páte minuty další, a ačkoliv jsme je neproměnili, tak byla vidět ta síla týmu jít za třemi body. Prachatice v prvním poločase zlobily z rychlých brejků, kdy jsme zbytečnými ztrátami na polovině soupeře tyto šance nabídli. Do poločasu jsme dali 2 góly a museli se mít stále na pozoru, protože jeden gól by Prachatice ještě nakopnul. Naštěstí jsme do druhé půle vlítli jako velká voda a v 50. minutě bylo po zápase, když jsme dali dva rychlé góly a ujali se vedení 4:0. Do konce zápasu jsme si vytvořili ještě pár dalších šancí a utkání mohlo skončit i dvouciferným rozdílem. Nakonec nastoupili i dvě těžké váhy, já se svým asistentem Peťou Martínkem, který mohl v 90.minutě dát svůj poslední kariérní gól, ale penaltu dal pouze tyče a k tomu to má za dvě kila do kasy :-) Peťa Šteyer se blýsknul čtyřmi góly, Kuba Hotový konečně připisuje nulu, v obrovské formě teď hraje Luky Motyka a celý tým si dokázal, že fotbal hrát umí! Teď k nám přijedou v pátek Strunkovice a to bude asi jiná káva. Chci poděkovat klukům, za jejich výkony v posledních dvou zápasech, věřím, že ta bída z Netolic je už za námi a nikdy se tomu ani trošku nepřiblížíme!