Jihočeský | 1.A třída sk. A
2023-2024
-
Borek - Čkyně 53-15-32 % 0:2 (0:1) 19.08. 10:00 -
Zl. Koruna - Prachatice 56-12-32 % 3:0 (2:0) 19.08. 13:30 -
D. Dvořiště - Hrdějovice 76-2-22 % 2:3 (1:1) 19.08. 13:30 -
Vodňany - K.Újezd 93-2-5 % 2:1 (2:1) 19.08. 17:00 -
Vimperk - Kaplice 27-22-51 % 2:1 (0:0) 19.08. 17:00 -
Planá u ČB - Sousedovice 36-19-45 % 1:1 (1:0) 19.08. 17:00 -
Blatná - Strunkovice 17-5-78 % 0:1 (0:1) 19.08. 13:30
-
Hrdějovice - Sousedovice 47-17-36 % 2:2 (0:1) 26.08. 10:00 -
D. Dvořiště - Vimperk 31-25-44 % 5:4 (4:3) 26.08. 13:30 -
Prachatice - Vodňany 56-19-25 % 4:0 (2:0) 26.08. 10:15 -
Čkyně - Blatná 69-14-17 % 3:0 (0:0) 26.08. 17:00 -
Strunkovice - Planá u ČB 89-8-3 % 2:1 (0:0) 27.08. 17:00 -
K.Újezd - Borek 70-8-22 % 3:7 (1:1) 27.08. 17:00 -
Kaplice - Zl. Koruna 29-17-54 % 0:1 (0:1) 25.08. 18:00
-
Borek - Prachatice 27-5-68 % 2:2 (1:2) 02.09. 10:00 -
Sousedovice - Strunkovice 16-19-65 % 1:2 (1:1) 02.09. 13:30 -
Zl. Koruna - D. Dvořiště 84-5-11 % 2:1 (0:0) 02.09. 13:30 -
Vimperk - Hrdějovice 81-14-5 % 5:2 (3:1) 02.09. 17:00 -
Vodňany - Kaplice 27-11-62 % 0:2 (0:1) 02.09. 17:00 -
Planá u ČB - Čkyně 41-24-35 % 1:3 (1:2) 02.09. 13:30 -
Blatná - K.Újezd 95-5-0 % 2:0 (1:0) 02.09. 17:00
-
Hrdějovice - Strunkovice 22-8-70 % 0:1 (0:1) 09.09. 10:00 -
D. Dvořiště - Vodňany 76-12-12 % 1:4 (1:2) 09.09. 11:00 -
Prachatice - Blatná 88-0-12 % 1:0 (0:0) 09.09. 10:15 -
Čkyně - Sousedovice 77-14-9 % 3:1 (2:0) 09.09. 13:30 -
Vimperk - Zl. Koruna 31-14-55 % 2:0 (1:0) 09.09. 17:00 -
K.Újezd - Planá u ČB 14-23-63 % 0:1 (0:0) 09.09. 17:00 -
Kaplice - Borek 89-3-8 % 4:2 (2:0) 10.09. 17:00
-
Borek - D. Dvořiště 66-25-9 % 5:6 (3:3) 16.09. 10:00 -
Sousedovice - K.Újezd 94-6-0 % 3:1 (2:0) 16.09. 13:00 -
Zl. Koruna - Hrdějovice 97-0-3 % 2:0 (1:0) 16.09. 13:00 -
Vodňany - Vimperk 33-15-52 % 4:2 (2:1) 16.09. 16:30 -
Planá u ČB - Prachatice 15-27-58 % 3:1 (2:1) 16.09. 16:30 -
Blatná - Kaplice 9-12-79 % 1:4 (1:2) 16.09. 16:30 -
Strunkovice - Čkyně 62-9-29 % 1:0 (1:0) 17.09. 16:30
-
Hrdějovice - Čkyně 16-19-65 % 1:3 (0:1) 23.09. 10:00 -
Prachatice - Sousedovice 88-6-6 % 2:2 (0:1) 23.09. 10:15 -
D. Dvořiště - Blatná 94-3-3 % 0:2 (0:0) 23.09. 13:00 -
Zl. Koruna - Vodňany 78-16-6 % 1:1 (0:0) 23.09. 13:00 -
Vimperk - Borek 87-0-13 % 6:3 (2:1) 23.09. 15:00 -
K.Újezd - Strunkovice 6-0-94 % 0:3 (0:1) 24.09. 16:30 -
Kaplice - Planá u ČB 86-7-7 % 0:0 (0:0) 22.09. 17:00
-
Borek - Zl. Koruna 10-10-80 % 0:1 (0:0) 30.09. 10:00 -
Planá u ČB - D. Dvořiště 79-14-7 % 9:2 (3:0) 30.09. 10:15 -
Sousedovice - Kaplice 14-31-55 % 2:1 (1:1) 30.09. 12:30 -
Čkyně - K.Újezd 94-3-3 % 0:2 (0:1) 30.09. 16:00 -
Vodňany - Hrdějovice 93-0-7 % 2:1 (1:1) 30.09. 16:00 -
Blatná - Vimperk 27-20-53 % 0:3 (0:1) 30.09. 16:00 -
Strunkovice - Prachatice 74-13-13 % 2:0 (0:0) 01.10. 16:00
-
Hrdějovice - K.Újezd 56-27-17 % 1:1 (0:1) 07.10. 10:00 -
D. Dvořiště - Sousedovice 44-13-43 % 3:2 (2:2) 07.10. 12:30 -
Prachatice - Čkyně 64-13-23 % 0:0 (0:0) 07.10. 10:15 -
Zl. Koruna - Blatná 94-0-6 % 3:2 (3:0) 07.10. 12:30 -
Vimperk - Planá u ČB 60-13-27 % 0:2 (0:2) 07.10. 16:00 -
Vodňany - Borek 80-10-10 % 4:1 (3:0) 07.10. 16:00 -
Kaplice - Strunkovice 19-26-55 % 1:4 (1:2) 08.10. 16:00
-
Borek - Hrdějovice 76-10-14 % 3:0 (0:0) 14.10. 10:00 -
Planá u ČB - Zl. Koruna 23-30-47 % 1:1 (0:0) 14.10. 10:15 -
Sousedovice - Vimperk 28-34-38 % 6:2 (2:1) 14.10. 12:00 -
Čkyně - Kaplice 50-20-30 % 0:0 (0:0) 15.10. 15:30 -
Blatná - Vodňany 14-14-72 % 1:2 (0:0) 14.10. 15:30 -
Strunkovice - D. Dvořiště 94-3-3 % 3:1 (0:0) 15.10. 15:30 -
K.Újezd - Prachatice 10-3-87 % 0:3 (0:2) 15.10. 15:30
-
Hrdějovice - Prachatice 4-4-92 % 1:6 (1:3) 21.10. 10:00 -
Borek - Blatná 65-14-21 % 4:0 (2:0) 21.10. 10:00 -
D. Dvořiště - Čkyně 43-32-25 % 2:1 (1:0) 21.10. 12:00 -
Zl. Koruna - Sousedovice 86-7-7 % 2:1 (1:1) 21.10. 12:00 -
Vimperk - Strunkovice 17-7-76 % 1:1 (0:0) 21.10. 15:30 -
Vodňany - Planá u ČB 41-28-31 % 0:0 (0:0) 21.10. 15:30 -
Kaplice - K.Újezd 100-0-0 % 3:2 (1:1) 22.10. 15:30
-
Planá u ČB - Borek 93-0-7 % 2:0 (1:0) 29.10. 14:30 -
Sousedovice - Vodňany 58-21-21 % 5:1 (1:0) 28.10. 11:00 -
Prachatice - Kaplice 82-11-7 % 0:1 (0:1) 28.10. 10:15 -
Čkyně - Vimperk 38-45-17 % 0:1 (0:0) 28.10. 14:30 -
Blatná - Hrdějovice 80-17-3 % 2:1 (1:1) 28.10. 14:30 -
Strunkovice - Zl. Koruna 56-17-27 % 3:2 (1:1) 29.10. 14:30 -
K.Újezd - D. Dvořiště 0-13-87 % 0:0 (0:0) 28.10. 14:30
-
Hrdějovice - Kaplice 16-5-79 % 0:3 (0:1) 04.11. 10:00 -
Borek - Sousedovice 13-26-61 % 1:0 (1:0) 04.11. 10:00 -
Zl. Koruna - Čkyně 82-9-9 % 6:1 (3:1) 04.11. 10:30 -
D. Dvořiště - Prachatice 32-32-36 % 3:1 (2:1) 04.11. 14:00 -
Vimperk - K.Újezd 97-3-0 % 1:2 (1:1) 04.11. 14:00 -
Vodňany - Strunkovice 9-22-69 % 1:1 (1:1) 04.11. 14:00 -
Blatná - Planá u ČB 9-12-79 % 1:2 (1:1) 04.11. 14:00
-
Prachatice - Vimperk 41-25-34 % 2:0 (1:0) 11.11. 10:15 -
Sousedovice - Blatná 84-13-3 % 5:1 (2:1) 11.11. 10:30 -
Planá u ČB - Hrdějovice 97-3-0 % 3:0 (2:0) 11.11. 14:00 -
Čkyně - Vodňany 22-38-40 % 0:1 (0:1) 11.11. 14:00 -
Kaplice - D. Dvořiště 0-0-0 % 2:4 (1:2) 28.09. 16:00 -
Strunkovice - Borek 88-9-3 % 11:0 (4:0) 12.11. 14:00 -
K.Újezd - Zl. Koruna 0-0-100 % 3:2 (2:1) 11.11. 10:00
-
Borek - K.Újezd 40-20-40 % 23.03. 10:00 -
Sousedovice - Hrdějovice 100-0-0 % 23.03. 11:30 -
Zl. Koruna - Kaplice 80-10-10 % 23.03. 11:30 -
Vodňany - Prachatice 80-10-10 % 23.03. 15:00 -
Vimperk - D. Dvořiště 30-20-50 % 23.03. 15:00 -
Planá u ČB - Strunkovice 20-30-50 % 23.03. 15:00 -
Blatná - Čkyně 20-20-60 % 23.03. 15:00
-
Hrdějovice - Vimperk -:- (-:-) 31.03. 15:00 -
D. Dvořiště - Zl. Koruna -:- (-:-) 30.03. 11:30 -
Prachatice - Borek -:- (-:-) 30.03. 10:15 -
Čkyně - Planá u ČB -:- (-:-) 30.03. 15:00 -
Strunkovice - Sousedovice -:- (-:-) 31.03. 15:00 -
K.Újezd - Blatná -:- (-:-) 31.03. 15:00 -
Kaplice - Vodňany -:- (-:-) 29.03. 15:00
-
Borek - Kaplice -:- (-:-) 06.04. 10:00 -
Sousedovice - Čkyně -:- (-:-) 06.04. 13:00 -
Zl. Koruna - Vimperk -:- (-:-) 06.04. 13:00 -
Vodňany - D. Dvořiště -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Planá u ČB - K.Újezd -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Blatná - Prachatice -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Strunkovice - Hrdějovice -:- (-:-) 07.04. 16:30
-
Hrdějovice - Zl. Koruna -:- (-:-) 14.04. 16:00 -
Prachatice - Planá u ČB -:- (-:-) 13.04. 10:15 -
D. Dvořiště - Borek -:- (-:-) 13.04. 13:00 -
Vimperk - Vodňany -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
Čkyně - Strunkovice -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
K.Újezd - Sousedovice -:- (-:-) 14.04. 16:30 -
Kaplice - Blatná -:- (-:-) 14.04. 16:30
-
Borek - Vimperk -:- (-:-) 20.04. 10:00 -
Sousedovice - Prachatice -:- (-:-) 20.04. 13:30 -
Planá u ČB - Kaplice -:- (-:-) 20.04. 10:30 -
Čkyně - Hrdějovice -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Blatná - D. Dvořiště -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Vodňany - Zl. Koruna -:- (-:-) 20.04. 15:00 -
Strunkovice - K.Újezd -:- (-:-) 21.04. 17:00
-
Hrdějovice - Vodňany -:- (-:-) 28.04. 16:00 -
Prachatice - Strunkovice -:- (-:-) 27.04. 10:15 -
D. Dvořiště - Planá u ČB -:- (-:-) 27.04. 13:30 -
Zl. Koruna - Borek -:- (-:-) 27.04. 13:30 -
Vimperk - Blatná -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
K.Újezd - Čkyně -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Kaplice - Sousedovice -:- (-:-) 27.04. 17:00
-
Borek - Vodňany -:- (-:-) 04.05. 10:00 -
Sousedovice - D. Dvořiště -:- (-:-) 04.05. 13:30 -
Planá u ČB - Vimperk -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Blatná - Zl. Koruna -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Čkyně - Prachatice -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
K.Újezd - Hrdějovice -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Strunkovice - Kaplice -:- (-:-) 05.05. 17:00
-
Hrdějovice - Borek -:- (-:-) 12.05. 16:00 -
Prachatice - K.Újezd -:- (-:-) 11.05. 10:15 -
Zl. Koruna - Planá u ČB -:- (-:-) 11.05. 13:30 -
D. Dvořiště - Strunkovice -:- (-:-) 10.05. 17:30 -
Vimperk - Sousedovice -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Vodňany - Blatná -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Kaplice - Čkyně -:- (-:-) 12.05. 17:00
-
Prachatice - Hrdějovice -:- (-:-) 18.05. 10:15 -
Sousedovice - Zl. Koruna -:- (-:-) 18.05. 13:30 -
Planá u ČB - Vodňany -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Čkyně - D. Dvořiště -:- (-:-) 18.05. 13:30 -
Blatná - Borek -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
K.Újezd - Kaplice -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Strunkovice - Vimperk -:- (-:-) 19.05. 17:00
-
Hrdějovice - Blatná -:- (-:-) 26.05. 16:00 -
Borek - Planá u ČB -:- (-:-) 25.05. 10:00 -
D. Dvořiště - K.Újezd -:- (-:-) 25.05. 13:30 -
Zl. Koruna - Strunkovice -:- (-:-) 25.05. 13:30 -
Vodňany - Sousedovice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Vimperk - Čkyně -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Kaplice - Prachatice -:- (-:-) 26.05. 17:00
-
Prachatice - D. Dvořiště -:- (-:-) 01.06. 10:15 -
Sousedovice - Borek -:- (-:-) 01.06. 13:30 -
Planá u ČB - Blatná -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Čkyně - Zl. Koruna -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
K.Újezd - Vimperk -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Strunkovice - Vodňany -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Kaplice - Hrdějovice -:- (-:-) 31.05. 17:30
-
Borek - Strunkovice -:- (-:-) 08.06. 10:00 -
Hrdějovice - Planá u ČB -:- (-:-) 09.06. 16:00 -
Zl. Koruna - K.Újezd -:- (-:-) 08.06. 13:30 -
D. Dvořiště - Kaplice -:- (-:-) 08.06. 13:30 -
Vimperk - Prachatice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Vodňany - Čkyně -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Blatná - Sousedovice -:- (-:-) 08.06. 13:30
-
Hrdějovice - D. Dvořiště -:- (-:-) 15.06. 13:30 -
Prachatice - Zl. Koruna -:- (-:-) 15.06. 10:15 -
Sousedovice - Planá u ČB -:- (-:-) 15.06. 13:30 -
Čkyně - Borek -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Strunkovice - Blatná -:- (-:-) 16.06. 17:00 -
K.Újezd - Vodňany -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Kaplice - Vimperk -:- (-:-) 15.06. 13:30
Rozhovory
- Můj přestup z Kaplice? V Dolňáku je to od začátku o něčem jiném, hodnotí Václav Aibl
- Roman Žurek je hráčem Strunkovic, ale také rozhodčím. Agresivita mezi lidmi je naprosto šílená, kroutí hlavou
- Šimon Šfifter z Dolního Dvořiště: Jak hodnotí dosavadní průběh podzimu?
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | TJ Blaník Strunkovice | 13 | 35:8 | 35 |
2 | SK Zlatá Koruna | 13 | 26:15 | 26 |
3 | SK Planá | 13 | 26:11 | 25 |
4 | FK Vodňany | 13 | 22:20 | 24 |
5 | TJ Spartak Kaplice | 13 | 22:18 | 20 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Josef Šourek | 13 |
2 | Tomáš Koloušek | 13 |
3 | Roman Žurek | 10 |
4 | Jakub Česák | 8 |
5 | Marek Urazil | 8 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jana Slámová | 56 | 62,2% | 0 |
2 | Roman Žurek st. | 56 | 62,2% | 0 |
3 | Aleš Prokop | 54 | 60,0% | 0 |
4 | Michal Štrouf | 54 | 60,0% | 0 |
5 | Jiří Vlach | 54 | 60,0% | 0 |
Nejnovější události
M. Kašpar 19:40 18.3.2024 Tip: remíza Borek - K.Újezd M. Kašpar 19:40 18.3.2024 Tip: výhra domácích Sousedovice M. Kašpar 19:40 18.3.2024 Tip: výhra domácích Zl. Koruna M. Kašpar 19:40 18.3.2024 Tip: výhra domácích Vodňany M. Kašpar 19:40 18.3.2024 Tip: výhra domácích Vimperk