5.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2015-2016

Týmovým výkonem si Dýšina došla pro výhru

0

Vyrovnané utkání nám nabídl souboj mezi Dýšinou a Unionem.

Křen otevřel skóre

Domácí se dostali do vedení po pěkná souhře. Jan Soroka našel centrem na zadní tyči Šedivce, který míč přiťulk na Tomáše Křena, která dával gól pohodlně do prázdné brány. Velmi bojovné utkání nám více branek do poločasu nepřineslo, a tak šly oba celky do šaten za stavu 1:0.

Druhá půle přinesla zápletku

Hosté se nechtěli vzdát naděje na bodový zisk a skóre zápasu dokázali vyrovnat, když s v 59. minutě prosadil Tomáš Štverák. Dýšina však prokázala o trochu větší týmový výkon, který vyústil v rozhodující branku. Jaroslav Špánek utekl všem obráncům a upravil na konečných 2:1 pro domácí.

FK Dýšina
Petr Soroka (vedoucí mužstva - Dýšina): Dnes to bylo vyrovnané bojovné utkání, velmi koukatelný zápas. Vyzdvihl bych hru celého týmu a týmového ducha.

FK Dýšina
J. Fiala [-] - P. Kolář [-] , V. Nový [-] , J. Mužík [-] - J. Soroka [-] , V. Totzauer [-] (46. K. Soukup [-] ) , J. Šesták [-] , J. Špánek [-] , V. Šedivec [-] - T. Křen [-] (88. R. Hrdina [-] ) , P. Pašek [-]

TJ Union Plzeň
K. Jakeš [-] - T. Rojík [-] , M. Holobrádek [-] , T. Štverák [-] , M. Hořánek [-] - P. Šimana [-] (77. M. Čopan [-] ) , K. Knaf [-] , M. Schumann [-] , K. Kučera [-] - L. Dirga [-] , M. Seidl [-] (75. A. Hořánek [-] )

ŽK: 8. T. Křen , 19. J. Soroka , 89. P. Pašek - 39. M. Holobrádek , 73. K. Knaf , 81. T. Rojík . ČK: 58. J. Soroka .
Hráči zápasu: P. Kolář - T. Štverák .
Místo: Tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Hlavsa Radek - BEROUN Jan (N), STARÝ Petr (N).