Planá se znovu gólově neprosadila, Strunkovice si pojistily tři body v závěru

42. T. Koloušek , 86. R. Žurek (p.) , 90. S. Pravda
26

Strunkovice se nenechaly hosty přeskočit v tabulce a doma uhrály tři body.

V Mexico aréně se hrál dobrý fotbal, domácí trenér Beneš hodnotil své hráče vysoko, i když řešil problémy se sestavou. J.Žurek odjel pracovat do zahraničí a bude Strunkovicím chybět až do konce podzimu. Ovšem několik jedinců podalo nadprůměrný výkon a to rozhodlo. Hosté nehráli špatně, stále se rvali o vyrovnání, zvláště ve druhé půli a zvláště když musel opustit hřiště J.Brom pro zranění a kapitulovali až v samém závěru. Výborný výkon předvedl S.Pravda, který vypracoval první dvě branky a tu třetí mu věnoval R.Žurek přihrávkou do prázdné branky. Divákům se výkon domácího týmu líbil,což odměnili velkým potleskem. Planá padla podruhé v řadě, stejně jako s Prachaticemi B nevstřelila branku ani ve Strunkovicích.

Zaslal: Miroslav Mottl

TJ Blaník Strunkovice
Roman Žurek st. - vedoucí mužstva: Po minulé prohře v Semicích trenér udělal nějaké změny v sestavě a nutno podotknout, že tyto změny byly ku prospěchu hry. První poločas byl z domácí strany odehraný nadstandardně, kdy jsme hosty k ničemu nepustili a jen horší koncovkou jsme nevedli alespoň 3:0. Šance měl Kadlec, Žurek a Gažík. Nakonec se prosadil ke konci poločasu Koloušek. Zasloužené vedení v poločase. Do druhého poločasu vstoupili hosté už aktivněji, ale domácí je do šancí příliš nepouštěli. Hosté měli asi největší příležitost, kdy z prázdné brány vykopával Dvořák. To bylo od hostů vše a připomněli se domácí: Pravda nastartoval od půle sólo a zastavili ho hosté ve vápně za cenu pokutového kopu. Ten Žurek proměnil a bylo téměř po zápase. Ke konci zápasu šel sám na gólmana Žurek, ale místo střely přihrál na nabíhajícího Pravdu a ten se nemýlil. Utkání jsme vyhráli naprosto zaslouženě. Hostům se zaslouží poděkování, že chtěli po celý zápas hrát fotbal.

SK Planá
Jan Pintér (trenér): Bohužel druhá prohra v řadě na Prachaticku. Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů. Strunkovice v prvním poločase hrály prim, my zase v druhém. Domácí jsou doma velmi dobrým týmem a to se také potvrdilo. Máme před sebou ještě 3 utkání a v nich budeme hrát o 9 bodů, které bychom chtěli získat.

Počet diváků: 70. Rozhodčí: LEIŠ Filip - VÍTEK Miroslav, ŠŤASTNÝ Radek.