Josef Brom

Datum narození(35 let)
PoziceZáložník
Průměrná známka8.7

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | 1.A třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
720 (ø 90,00) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12)
15.08. 13:30 Týn - Dačice 1:6 (1:4) 90 0 0 0 ano
22.08. 17:00 Sepekov - Týn 5:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
29.08. 13:30 Týn - Loko ČB 3:1 (2:0) 90 1 0 0 ano
04.09. 17:30 Rudolfov - Týn 2:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
12.09. 13:30 Týn - Větrovy 3:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
18.09. 17:15 Lišov - Týn 0:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
26.09. 13:00 Týn - Suchdol 6:2 (3:0) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Týn - Jistebnice 4:1 (2:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 6 540 (ø 90,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 25 2163 (ø 86,52) 1 (ø 0,04) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 29 2610 (ø 90,00) 3 (ø 0,10) 9 (ø 0,31) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,06)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 26 2340 (ø 90,00) 2 (ø 0,07) 3 (ø 0,11) 1 (ø 0,03) 1 (ø 0,03)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 25 2160 (ø 86,40) 5 (ø 0,20) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 20 1782 (ø 89,10) 4 (ø 0,20) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 8 720 (ø 90,00) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 12 1080 (ø 90,00) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,16)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 12 1036 (ø 86,33) 5 (ø 0,41) 2 (ø 0,16) 1 (ø 0,08) 2 (ø 0,16)
Jihočeský | Krajský přebor 13 961 (ø 73,92) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 26 2340 (ø 90,00) 5 (ø 0,19) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 24 2112 (ø 88,00) 7 (ø 0,29) 8 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 2 155 (ø 77,50) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 19 1696 (ø 89,26) 2 (ø 0,10) 4 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,15)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 10 900 (ø 90,00) 2 (ø 0,20) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,10)