5.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

--

--

--

--

Za Semice se trefilo pět různých střelců a udolaly Trhové Sviny. Tomek viděl červenou, hosté měli pro Semice slova uznání

25

FC AL-KO Semice
Marcel Nousek (trenér): Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého a chtěli jsme odčinit poslední domácí prohru.Dali jsme gól v první minutě a to se hned lépe hraje. Hodně vyrovnané utkání, avšak jsme v gólové produkci byli lepší než soupeř. Za stavu 3:0 jsme nesmyslně odešli a nechali soupeře zápas zdramatizovat, kdy ještě dokázal snížit na 3:2 ale nakonec jsme to zvládli a zápas vyhráli.Jsem rád, že i přes absenci řady opor jsme využili kluky z “B” týmu a všichni zahráli výborně a za to jim děkuji.

TJ Spartak Trhové Sviny
Marek Kodras (hráč): Prohrávat ve 30. vteřině nepokládám za skvělý začátek, zvlášť když se v 15. minutě při snaze o odkop srazili na hraně vápna naši dva záložníci, míč se tak dokutálel k domácímu hráči a ten zvýšil na 2:0. Paráda. Bylo totiž jasné, co bude následovat - náš tlak, nervózní koncovka a zahazování šancí. Do půle jsme ale překvapivě stihli spálit jen dvě veliké šance, které vychytal domácí brankář. Utkání bylo velmi vyrovnané. To se ale zcela změnilo v druhé půli. Už od začátku jsme na domácí vletěli a zdálo se mi, že jim kompletně došly síly. Ale klasicky přišla chybka v rozehrávce, protiútok 4 na 3 a hezká kombinace do prázdné brány = 3:0. Pak už to ale začalo jít! Rychlé srovnání na 3:2 a nikdo na stadionu snad nepochyboval, že to minimálně vyrovnáme. Jenže co se nestalo. Odražený balon, šprajc, náš stoper ve skluzu trefil nejprve balon, ale pak i nohu domácího 10 metrů před naším vápnem, žlutá. Překvapený rozhodčí po chvilce zkoumání zjišťuje, že je druhá, takže jdeme do deseti a je rozhodnuto. Semice z následujícího přímáku skórují. Po střele totiž míč vypadne z náruče našeho brankáře, první je u něj sice obránce, ale míč netrefuje! Tak ho Semičtí donesou za brankovou čáru i s míčem. V deseti se však znovu dostaneme na dostřel jediného gólu, ale síly na vyrovnání už nejsou. Jak řekli domácí fanoušci: "Klucí, vy jste se to prohráli sami." A přesně tak to bylo. Nutno říct, že domácí hrají sice důrazně, ale určitě ne zákeřně a jsou to fajn kluci. Stejně tak zázemí je super a fanoušci slušní. To je opravdu příjemná změna a moc často se to nevidí!

J. Dvořáček [-] - P. Hronek [-] , K. Trantina [-] , I. Antony [-] , D. Šourek [-] (31. M. Kozma [-] ) - L. Zborník [-] , P. Keclík [-] , J. Keclík [-] , J. Hrala [-] (59. P. Peroutka [-] ) , L. Čedík [-] (80. P. Šindelář [-] ) - R. Veleman [-] (64. M. Valach [-] ) -

K. Brůha [-] - L. Gažák [-] , D. Kodras [-] (75. J. Macák [-] ) , J. Zatloukal [-] , M. Kodras [-] , J. Kurali [-] , D. Brůha [-] (46. J. Šemro [-] ) , D. Tomek [-] , O. Hruška [-] (86. V. Pavel [-] ) , M. Chromčák [-] , J. Novák [-]

ŽK: 44. R. Veleman , 81. M. Kozma - 45. D. Tomek , 65. D. Kodras . ČK: 68. D. Tomek .
Hráči zápasu: J. Hrala , R. Veleman - J. Kurali .
Počet diváků: 65. Rozhodčí: TALÍŘ Milan - CIGÁŇ Roman, TRKOVSKÝ Tomáš.