David Brůha
2025-2026
| Datum narození | (27 let) |
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 5.9 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ Spartak Trhové Sviny |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Jihočeský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1435 (ø 89,68) | 1 (ø 0,06) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | N.Včelnice - T.Sviny | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 13:30 | T.Sviny - Kovářov | 2:4 (0:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Jistebnice - T.Sviny | 1:4 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 13:00 | T.Sviny - Ml. Vožice | 1:2 (0:1) | 85 | 85 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 27.09. 16:30 | Veselí - T.Sviny | 0:4 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 12:30 | T.Sviny - Sepekov | 2:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 10:15 | Loko ČB - T.Sviny | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 12:00 | T.Sviny - Slavia ČB | 1:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 11:00 | T.Sviny - Rudolfov | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Lišov - T.Sviny | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 10:30 | T.Sviny - Suchdol | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.03. 10:30 | Suchdol - T.Sviny | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.04. 16:00 | Kovářov - T.Sviny | 1:5 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 13:00 | T.Sviny - Jistebnice | 1:2 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.05. 10:15 | T.Sviny - Veselí | 1:4 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 17:00 | Sepekov - T.Sviny | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 16 | 1435 (ø 89,68) | 1 (ø 0,06) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 27 | 2386 (ø 88,37) | 2 (ø 0,07) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 27 | 2430 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 27 | 2430 (ø 90,00) | 1 (ø 0,03) | 4 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 2 | 63 (ø 31,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 26 | 2296 (ø 88,30) | 2 (ø 0,07) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 13 | 1094 (ø 84,15) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 4 | 224 (ø 56,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 21 | 1732 (ø 82,47) | 3 (ø 0,14) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 2,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 25 | 2216 (ø 88,64) | 4 (ø 0,16) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 4 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 24 | 2108 (ø 87,83) | 9 (ø 0,37) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 4 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 23 | 1747 (ø 75,95) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




