Jan Novák
2025-2026
| Datum narození | (28 let) |
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | TJ Spartak Trhové Sviny |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Jihočeský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 119 (ø 13,22) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 27.09. 16:30 | Veselí - T.Sviny | 0:4 (0:3) | 10 | 80 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 04.10. 12:30 | T.Sviny - Sepekov | 2:0 (2:0) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.10. 12:00 | T.Sviny - Slavia ČB | 1:3 (0:1) | 17 | 73 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 25.10. 11:00 | T.Sviny - Rudolfov | 1:0 (1:0) | 10 | 80 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 01.11. 14:00 | Lišov - T.Sviny | 1:2 (0:1) | 7 | 83 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 08.11. 10:30 | T.Sviny - Suchdol | 1:0 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 28.03. 11:30 | T.Sviny - N.Včelnice | 1:2 (0:1) | 11 | 79 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 03.04. 16:00 | Kovářov - T.Sviny | 1:5 (0:1) | 16 | 74 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.04. 13:00 | T.Sviny - Jistebnice | 1:2 (0:2) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.04. 15:00 | Dačice - T.Sviny | 2:1 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 16.05. 17:00 | Sepekov - T.Sviny | 4:1 (2:0) | 20 | 70 | 0 | 0 | 0 | ne |
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 990 (ø 90,00) | 3 (ø 0,27) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 21.09. 15:00 | T.Sviny B - Dříteň | 1:2 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 28.09. 16:30 | Čt.Dvory B - T.Sviny B | 4:7 (2:2) | 0 | 1 | 1 | 0 | ne | |||
| 05.10. 15:00 | T.Sviny B - Sedlec | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 10:00 | Borovany - T.Sviny B | 6:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.10. 15:00 | T.Sviny B - Srubec | 2:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.11. 14:00 | T.Sviny B - Lišov B | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | T.Sviny B - Žabovřesky | 4:4 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.03. 10:00 | Žabovřesky - T.Sviny B | 2:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.03. 15:00 | T.Sviny B - Nemanice | 6:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.04. 15:30 | Římov - T.Sviny B | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.04. 15:00 | T.Sviny B - Bavorovice | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 16:00 | Kamenná - T.Sviny B | 2:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 16:30 | Dříteň - T.Sviny B | 7:1 (4:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 9 | 119 (ø 13,22) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 11 | 990 (ø 90,00) | 3 (ø 0,27) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 2 | 69 (ø 34,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 25 | 2222 (ø 88,88) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 5 | 325 (ø 65,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 18 | 1239 (ø 68,83) | 1 (ø 0,05) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 8 | 600 (ø 75,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 4 | 251 (ø 62,75) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 19 | 1058 (ø 55,68) | 2 (ø 0,10) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 22 | 1364 (ø 62,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 10 | 372 (ø 37,20) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 5 | 377 (ø 75,40) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




