24.kolo, Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

DRAMA V TISOVÉ ROZHODLY AŽ PENALTY

0

Souboj třetího a pátého týmu tabulky - Tisové a Damnova - sliboval od začátku velmi vyrovnanou partii, kterou musely rozhodnout až pokutové kopy!

Damnov zaskočil Tisovou

Vyrovnaná hra, velmi běhavý fotbal. Tak by se dalo popsat dění na hřišti v Tisové. Ani jeden tým neměl výraznou pozemní převahu, šance byly na obou dvou stranách.

Kolem 10 minuty jako první výrazněji zahrozila Tisová, ale ze slibně vypadajíci šance nic nebylo.

Naopak na druhé straně se po dalších 10 minutách, v minutě dvacáté, radoval Damnov když se povedlo dostat Damnov do vedení Tomáši Majerčíkovi. Gól hře jedině pomohl, šancí na obou stranách přibývalo.

V další fázi zápasu to byl spíše boj mezi vápny, než přehlídka gólových šancí..

Bohužel, Tisová musela poprvé střídat, a to nuceně, když se vážně zranil Michal Foltas, který musel být hospitalizován v nemocnici.

Po tomto incidentu se hra, očekávaně, trochu zklidnila a stav 1:0 z pohledu Damnova vydržel až do přestávky.

Tisová se dočkala odpovědi

Druhý poločas se nesl v duchu kombinační hry, oba týmy se snažily dosáhnout svého - Tisová otevřela hru a začala trochu utahovat šrouby, ale Damnov se velmi dobře a organizovaně bránil a nepouštěl své soupeře do žádných stoprocentních šancí.

Přeci jen se ale Tisové podařilo skórme korigovat, a to když se v 74. minutě trefil za domácí Viacheslav Pryvrattskyi.

Rázem se hrálo od nuly a diváci měli možnost se dívat i nadále na velmi vyrovnané a pěkné utkání.

Skóre 1:1 se nezměnilo ani do konce základní hrací doby, a tak muselo dojít až na pokutové kopy...

Tisová otočila zápas

Z klasické pětisetové série bylo zapotřebí pouze čtyři pokusy na obou stranách.

Damnov uspěl při exekucích třikrát, kdežto Tisová proměnila o jednu penaltu v rozstřelu více a brala bod navíc.

Nutno podotknout, že ačkoliv celý zápas byl vyrovnaný, při pokutových kopech si Tisová počínala o něco zkušeněji.

TJ Zetor Tisová
Martin Burian: V prvním poločase nám hostí dali góla zhruba v polovině poločasu, trošku nás to nakoplo. Bohužel se nám vážně zranil hráč, kluci trochu ztratili koncentraci. Ve druhé půli se nám povedlo vyrovnat, ale po dalším zranění už měli hráči myšlenky úplně jinde. Zápas se nám povedl zvrátit na pokutové kopy, buďme rádi za ty dva body.

TJ Sokol Damnov B
Miroslav Bostl: Tisová byla možná o něco lepší, ukázala že hraje výborný fotbal, Tisová byla na penalty lepší a my jsme nakonec rádi, že jsme urvali bod.

P. Haník [-] - T. Kozák [-] , V. Koscelník [-] , D. Gabčo [-] , I. Balash [-] - M. Foltas [-] (61. V. Rott [-] ) , V. Pryvrattskyi [-] , V. Samek [-] - D. Sershen [-] , P. Gabčo [-] , R. Radocha [-]

M. Drozda [-] - T. Majerčík [-] (80. M. Bostl [-] ) , E. Šály [-] , L. Rabas [-] , J. Lancígr [-] (46. J. Novák [-] ) , M. Podsclan [-] , P. Kopáček [-] , R. Steiniger [-] , J. Marcell [-] , J. Fuchs [-] , P. Kolář [-]

ŽK: 38. R. Radocha , 70. V. Samek , 85. I. Balash - 38. J. Lancígr .
Místo: Tisová. Počet diváků: 20. Rozhodčí: LIGAČ Marek - VELICH Josef (N), HOHLER Petr (N).