7.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2020-2021

Ludgeřovice poprvé v sezóně ztratily

11. M. Pěntka , 40. D. Zbořil , 47. D. Zbořil - 9. J. Mudroch (vl.) , 25. T. Boháč , 37. T. Boháč
14

Soupeři si body rozdělili a Ludgeřovice poprvé inkasovaly.

Ve středeční předehrávce přišly Ludgeřovice o první letošní soutěžní body. Velice smolný moment prožily již v 9. minutě, kdy utekl po levém křídle Radek a poslal do vápna ostrý centr, který si Němec srazil do vlastní sítě – 0:1. Domácí ovšem neházeli flintu do žita a rychle vyrovnali. Po dlouhém nákopu Nagyho se dostal k odraženému balonu Pěntka a propálil vše, co mu stálo v cestě – 1:1. Ve 25. minutě ovšem Fekete fatálně namazal hostujícímu Boháčovi a ten se nemýlil – 1:2. Ještě hůře se Ludgeřovicím dýchalo od 37. minuty. Po standardní situaci Kužela gólman Hájek nezaregistroval dotírajícího Boháče, který zvýšil již na 1:3. Favorit se dostal zpět do hry pět minut před přestávkou. Míč putoval po ose Hájek – Pěntka – Polášek až ke Zbořilovi a na světelné tabuli se objevil průběžný stav 2:3. Stále ještě v prvním poločase navíc zazdil tutovku domácí Fojtík. Ludgeřovice se tedy radovaly až na začátku druhé půle. Kulig vybojoval balon pro Pěntku, který vyslal kolmici na Poláška, po jehož ideálním pasu nemohl minout Zbořil – 3:3. Domácí se pak snažili rozhodnout, jenže Zbořil tentokrát po asistenci Kuliga selhal, čímž odmítl nejen tři body, ale i hattrick. Také Chlebičov dokázal vystrčit růžky, když na sebe často upozorňoval Kužel a za Hájka dokonce musel jednou zaskakovat Nagy.

TJ Ludgeřovice
Michal Pěntka, útočník Ludgeřovic: „Odehráli jsme jeden z nejkvalitnějších zápasů, ale paradoxně jsme poprvé nezvítězili. Po většinu utkání jsme sice měli velkou převahu, jenže neproměnili jsme spoustu stoprocentních šancí a navíc jsme si vlastně vstřelili tři góly sami. Asi jsme si to dneska vyžrali za dosavadní průběh sezony. Chlebičov byl ovšem kvalitním soupeřem, takže bod bereme.“

SK Viktorie Chlebičov
Lukáš Gabaj, asistent trenéra Chlebičova: „Opět jsme nezačali nejlépe, když jsme se dostali pod tlak, ale paradoxně jsme se ujali vedení. Ani jsme se moc neohřáli a soupeř okamžitě vyrovnal. To nás ovšem nezastavilo, když jsme přidali dva góly a vypadalo to nadějně. Ludgeřovice ještě před přestávkou snížily, takže jsme si hlavně v kabině říkali, ať znovu neinkasujeme, ale bohužel jsme se tím moc neřídili. Jinak to byl ovšem kvalitní a bojovný fotbal. Remízu bereme.“

T. Hájek [-] - D. Fekete [-] (46. S. Kulig [-] ) , D. Martiník [-] , J. Němec [-] , M. Pěntka [-] (79. D. Rozhon [-] ) , J. Mudroch [-] , L. Fojtík [-] , D. Zbořil [-] , V. Polášek [-] , M. Postředník [-] , D. Nagy [-]

T. Mrázek [-] - M. Došla [-] , L. Kužel [-] , M. Starý [-] , T. Boháč [-] , J. Radek [-] (74. D. Moša [-] ) , M. Dzierža [-] , A. Korbel [-] , L. Buga [-] (77. F. Woch [-] ) , R. Kolig [-] , V. Koneczný [-]

ŽK: 45. D. Martiník , 83. D. Zbořil - 15. A. Korbel , 70. L. Buga , 73. J. Radek , 87. D. Moša .
Počet diváků: 137. Rozhodčí: Priesol Daniel - TABÁŠEK Kamil, SLANÝ Jan.