3.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2020-2021

--

Jakubčovice těsně vyhrály

19

Jakubčovice o výhře rozhodli v úvodu zápasu.

Zatímco fotbalisté Chlebičova se ani ve druhém soutěžním zápase nedočkali vítězství, Jakubčovice se zatím mohou pyšnit stoprocentní bodovou bilancí. Klíčový moment celého utkání se zrodil již ve 12. minutě. Hosté kopali standardní situace, po které balon nešťastně tečoval Došla a vsítil si dost kuriózního vlastence – 0:1. Domácí se samozřejmě snažili s nepříznivým vývojem nedělního duelu něco udělat, jenže vázla jim finální přihrávka. A když už dokázali výborně odcentrovat z křídelních prostor, tak dvakrát selhal Dzierža. V jednom případě ho vychytal gólman Buček a potom si Dzierža ve výborné palebné pozici ideálně nepotykal s balonem. Druhá půle nabídla podobný obrázek jako úvodní dějství. Jakubčovice se soustředily hlavně na defenzivu, na kterou Chlebičov nedokázal nalézt recept. Jedinou výjimku představoval drzý průnik Radka, po němž se snažil vyrovnat Korbel, jenže Buček si připsal další vynikající zákrok. Hostující družina tak udržela čisté konto, které zároveň znamenalo cennou výhru.

SK Viktorie Chlebičov
Lukáš Gabaj, asistent trenéra Chlebičova: „Jakubčovice jsme nepustili téměř k ničemu, když vstřelily úplně náhodný gól. Po rohovém kopu náš obránce sklopil hlavu a dal si vlastní gól. My jsme občas zahrozili po centrech z křídla, kdy dvakrát selhal Dzierža a po přestávce se neprosadil ani Korbel. Jinak to ovšem byl z naší strany bídný fotbal se špatnou finálkou.“

TJ Tatran Jakubčovice
David Molnár (trenér): Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme byli lepší na míči, ale gólovou šanci jsme si nevytvořili a domácí si dali vlastní gól z rohu. Druhý poločas jsme byli pod tlakem domácích, kteří se dostávali do šancí po centrech, ale vše jsme uskákali a vezeme si velmi cennou výhru.

T. Mrázek [-] - M. Došla [-] , L. Kužel [-] , M. Starý [-] (85. F. Woch [-] ) , J. Radek [-] , D. Matyášek [-] (9. M. Dzierža [-] ) , A. Korbel [-] , F. Linda [-] , L. Buga [-] , R. Kolig [-] , V. Koneczný [-]

Z. Buček [-] - L. Chalupa [-] (87. R. Šaran [-] ) , J. Schreier [-] (54. A. Pavelka [-] ) , J. Konrád [-] , K. Molnár [-] , T. Murin [-] , D. Vavroš [-] , D. Molnár [-] , O. Malina [-] , D. Staff [-] (62. J. Petr [-] ) , Z. Sommer [-]

ŽK: 40. L. Kužel - 15. J. Konrád , 25. L. Chalupa .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: KYSELÝ Jiří - BARTOŠ Ivan, HYKL Dominik.