2.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2020-2021

--

Jakubčovice otočily ve druhé půli

14

Jakubčovice hostily Mokré Lazce.

Jakubčovice se na tři body pořádně nadřely, když musely po přestávce otáčet nepříznivý stav. Ale pěkně popořádku. Ve 13. minutě se domácí poprvé vážněji osmělili a slibné přečíslení využili zásluhou Konráda – 1:0. Mokré Lazce ovšem neházely flintu do žita. O necelou čtvrthodinku později vyslal Lukáš do křídla Galvase, po jehož střele úspěšně doklepával míč do sítě Lomozník – 1:1. Ve 33. minutě Lukáš opět hezky uvolnil Galvase, který si poradil se stoperem i gólmanem Bučkem – 1:2. Po vyrovnání toužil zejména Schreier, ale na brankáře Kovalíka recept nenašel. Hosté mohli zřejmě definitivně rozhodnout po centru Černohorského a pokusu Galvase, jenže mokrolazecký bomber tentokrát selhal. V 69. minutě se navíc červenalo před očima Černohorskému, čehož Jakubčovice stoprocentně využily. Do role zápasového hrdiny se pasoval Pavelka, který nejprve předvedl učebnicovou hlavičku ze dvaceti metrů – 2:2. V samém závěru se ještě Pavelka protlačil k dorážce a míč doslova propasíroval za brankovou čáru – 3:2.

TJ Tatran Jakubčovice
David Molnár (trenér): První poločas nám nevyšel podle našich představ. I když jsme jako první rozjásali diváky po hezké kombinační akci, soupeře jsme sice přehrávali, ale před šestnáctkou jsme byli strašně statičtí a dělali ve středu hřiště hodně chyb. Tak nás soupeř z brejku vytrestal. Do druhého poločasu jsme vstoupili zvýšeným pohybem a bylo jen otázkou času kdy nám tam nějaká šance spadne. O to se postaral střídající Pavelka, který nejprve nekompromisně zatloukl Vavrošův centr a poté po sérii neproměněných šancí zblízka zavěsil a dostal nás do vedení, které už jsme si pohlídali, protože soupeř dohrával v 10 lidech po klukovské červené kartě. Chtěl bych hráčům poděkovat za přístup a důležité 3 body.

FK Sokol Mokré Lazce
Pavel Galvas, útočník Mokrých Lazců: „Scházelo nám skoro deset hráčů, přesto jsme si zasloužili bodovat. Jakubčovice mě docela zklamaly. Vyšel nám především první poločas. Porážku beru trošku na sebe, protože jsem za stavu 1:2 zahodil vyloženou šanci. Pak nám navíc vyloučili Černohorského a v oslabení už jsme to měli velice těžké.“

Z. Buček [-] - L. Chalupa [-] (58. V. Náhlík [-] ) , J. Schreier [-] , J. Konrád [-] (56. A. Pavelka [-] ) , K. Molnár [-] , T. Murin [-] , D. Vavroš [-] , D. Molnár [-] , O. Malina [-] , D. Staff [-] (52. P. Šťastný [-] ) , Z. Sommer [-]

R. Kovalík [-] - T. Kosňovský [-] , K. Lomozník [-] (84. D. Benda [-] ) , P. Galvas [-] , A. Černohorský [-] , D. Líbař [-] , P. Wojnar [-] , M. Lukáš [-] , J. Harazin [-] , J. Garba [-] , D. Exner [-]

ŽK: 32. D. Staff , 51. L. Chalupa , 58. T. Murin , 90. K. Molnár - 21. K. Lomozník , 67. A. Černohorský . ČK: 69. A. Černohorský .
Počet diváků: 94. Rozhodčí: CHLEBOVSKÝ Bohumír - ROBENEK Bohumil, BARČÍK Antonín.