4.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2020-2021

--

Studená doma i bez několika opor udolala Mladé

52. T. Kočvara (vl.) , 72. T. Péč , 83. L. Dvořák - 90. T. Kočvara (p.)
18

Fotbalisty Studené před zápasem trápilo zranění hned několika opor. Domácí i přesto dokázali Mladé přetlačit 3:1. Jejich trenér ale s výkonem spokojený nebyl.

Domácí hra postrádala přesnost, hosté museli střídat gólmana

Domácí Studenou trápí velký počet zraněných hráčů. Někteří borci dokonce vynechali trénink a nastoupili do utkání i s menším zraněním a se sebezapřením. Domácí, kteří byli favoritem utkání od začátku drželi míč na svých kopačkách, ale jejich kombinace postrádala přesnost a rychlost. V 18. minutě se do šance dostal zkušený domácí kanonýt Libor Dvořák, pokusil se přehodit brankáře, který však dokázal míč vyškrábnout na břevno. Při zákroku se bohužel brankář Mladého Lukáš Dvořák zranil a musel střídat. Hosté se dostali do zajímavého zakončení dvakrát. Oba pokusy ale zlikvidoval s klidem chytající Kadlec. Domácí měli možností více, ale ani oni se branky nedočkali. Když už Dvořák dopravil míč do sítě, byl mu odmávaný offside.

Studená vytěžila z převahy tři branky

Domácí navázali na převahu z první poloviny a dočkali se i branek. V 52. minutě si Dokulilův centr od brankové čáry srazil do vlastní sítě Tomáš Kočvara, 1:0. Domácí se uklidnili a začali soupeře ještě více přehrávat. Hosté se spoléhali na rychlé protiútoky a v 65. minutě mohli vyrovnat. Skvělý brankář Kadlec ale domácí podržel. V 72. minutě domácí Doležal rychle vhodil aut, Přibyl přihrával Tomáš Péč zvýšil na 2:0. V 83. minutě se ke střele ze třiceti metrů dostal Libor Dvořák a zvýšil na 3:0. V 90. minutě se hosté dočkali čestného úspěchu, kdy z penalty korigoval Tomáš Kočvara na 1:3. Hned po tomto gólu následoval závěrečný hvizd.

Zdroj: Facebook FK Studená

Redakčně upraveno.

FK Studená
Petr Adamec - trenér: Koment je dnes jednoduchý, jsem rád za body, ale to je tak všechno. Výkon byl bídný. Kluky jsem nijak netrápil ostrým proslovem v poločase, někteří na tom opravdu před zápasem nebyli dobře. Se startem soutěže jsme spokojeni, ale hráli jsme třikrát doma a těžcí soupeři nás teprve čekají. Snad se dáme brzo zdravotně dokupy.

FK Studená
O. Kadlec [-] - L. Dvořák [-] , V. Staněk [-] (68. T. Přibyl [-] ) , J. Šára [-] (87. D. Krasnovský [-] ) , P. Maška [-] (56. O. Doležal [-] ) , T. Lindourek [-] , T. Péč [-] , M. Šimánek [-] , L. Makovička [-] , M. Bartoň [-] , O. Dokulil [-]

SK Mladé
L. Dvořák [-] (18. D. Vrzal [-] ) - A. Kolář [-] , J. Vokáč [-] , T. Kočvara [-] , V. Moudrý [-] (60. M. Drábek [-] ) , V. Šafrata [-] , M. Zemek [-] , T. Linhart [-] , D. Ludvík [-] , A. Pešek [-] , V. König ml. [-]

ŽK: 59. O. Dokulil , 86. O. Kadlec , 90. M. Šimánek - 31. A. Pešek , 81. A. Kolář .
Hráči zápasu: T. Péč .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: PRINZ Štěpán - BLAŽEK Vladislav, BARTYZAL Vlastimil.