Vojtěch Moudrý
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | SK Mladé |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1103 (ø 84,84) | 4 (ø 0,30) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | Č. Krumlov B - Mladé | 6:1 (3:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Mladé - Vitějovice | 3:0 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Mladé - Vacov | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | N.Ves - Mladé | 1:2 (0:2) | 76 | 76 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.09. 17:00 | Mladé - Jankov | 4:5 (1:2) | 85 | 85 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 20.09. 16:30 | Kaplice B - Mladé | 6:2 (3:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Mladé - Mokré | 1:5 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 15:30 | Frymburk - Mladé | 2:5 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Mladé - Zdíkov | 2:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 12:00 | K.Újezd - Mladé | 1:1 (0:1) | 83 | 83 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 24.10. 14:30 | Mladé - Prachatice B | 2:2 (1:1) | 63 | 63 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 31.10. 14:00 | Č.Dub - Mladé | 6:0 (3:0) | 76 | 76 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 07.11. 14:00 | Mladé - Vl. Březí | 5:1 (2:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 6 | 521 (ø 86,83) | 3 (ø 0,50) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 22 | 1773 (ø 80,59) | 12 (ø 0,54) | 5 (ø 0,22) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 23 | 1425 (ø 61,95) | 9 (ø 0,39) | 11 (ø 0,47) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 25 | 2180 (ø 87,20) | 17 (ø 0,68) | 11 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,12) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 25 | 2008 (ø 80,32) | 11 (ø 0,44) | 13 (ø 0,52) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 26 | 2219 (ø 85,34) | 8 (ø 0,30) | 10 (ø 0,38) | 1 (ø 0,03) | 1 (ø 0,03) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 8 | 656 (ø 82,00) | 3 (ø 0,37) | 5 (ø 0,62) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 12 | 1042 (ø 86,83) | 6 (ø 0,50) | 4 (ø 0,33) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 22 | 1497 (ø 68,04) | 5 (ø 0,22) | 11 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 9 | 810 (ø 90,00) | 5 (ø 0,55) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 3 (ø 0,30) | 6 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 24 | 2160 (ø 90,00) | 12 (ø 0,50) | 7 (ø 0,29) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 1 | 85 (ø 85,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 22 | 1542 (ø 70,09) | 15 (ø 0,68) | 4 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,18) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 1 | 70 (ø 70,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 8 | 691 (ø 86,37) | 2 (ø 0,25) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




