Vladislav Šafrata
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | SK Mladé |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 270 (ø 90,00) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Mladé B - Loko ČB B | 6:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 17:00 | Mladé B - Mokré B | 4:2 (2:0) | 0 | 2 | 0 | 0 | ne | |||
| 01.11. 14:00 | Mladé B - N.Hodějovice | 5:2 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.11. 17:00 | Mladé B - Ševětín B | 2:4 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Jihočeský | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 286 (ø 40,85) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Mladé - Vitějovice | 3:0 (2:0) | 24 | 66 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 29.08. 17:00 | Mladé - Vacov | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | N.Ves - Mladé | 1:2 (0:2) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 10.10. 16:00 | Mladé - Zdíkov | 2:0 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 17.10. 12:00 | K.Újezd - Mladé | 1:1 (0:1) | 12 | 78 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 24.10. 14:30 | Mladé - Prachatice B | 2:2 (1:1) | 27 | 63 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 31.10. 14:00 | Č.Dub - Mladé | 6:0 (3:0) | 60 | 60 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 07.11. 14:00 | Mladé - Vl. Březí | 5:1 (2:1) | 29 | 61 | 0 | 1 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 3 | 158 (ø 52,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 19 | 972 (ø 51,15) | 2 (ø 0,10) | 5 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 3 (ø 0,23) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 18 | 1191 (ø 66,16) | 1 (ø 0,05) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 16 | 1314 (ø 82,12) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,25) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 22 | 1632 (ø 74,18) | 4 (ø 0,18) | 5 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,09) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 21 | 1793 (ø 85,38) | 1 (ø 0,04) | 6 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 7 | 541 (ø 77,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 11 | 897 (ø 81,54) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 21 | 1840 (ø 87,61) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 22 | 1980 (ø 90,00) | 3 (ø 0,13) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 16 | 1440 (ø 90,00) | 4 (ø 0,25) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 8 | 705 (ø 88,12) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 23 | 1853 (ø 80,56) | 3 (ø 0,13) | 4 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 5 | 428 (ø 85,60) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




