Filip Gašpar
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 5.7 |
Kariéra
| 2023-2024 | SK Slavoj Volyně |
| 2019-2020 | TJ Sokol Bavorov |
| 2018-2019 | SK Slavoj Volyně |
| 2018-2019 | SK Strakonice 1908 |
| 2014-2015 | SK Slavoj Volyně |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 2 (ø 0,22) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | Dražejov - Volyně B | 4:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Volyně B - Cehnice | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Sousedovice B - Volyně B | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Volyně B - Bavorov B | 5:3 (1:2) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 13.09. 15:00 | Osek B - Volyně B | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Volyně B - Malenice/Čkyně C | 9:0 (6:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:00 | Lom - Volyně B | 5:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Volyně B - Hoštice/Katovice B | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 12:30 | Balvani - Volyně B | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 20 | 1800 (ø 90,00) | 7 (ø 0,35) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 17 | 1530 (ø 90,00) | 2 (ø 0,11) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 8 | 281 (ø 35,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 12 | 805 (ø 67,08) | 2 (ø 0,16) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 18 | 1558 (ø 86,55) | 9 (ø 0,50) | 5 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,11) |
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 8 | 666 (ø 83,25) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 12 | 1023 (ø 85,25) | 19 (ø 1,58) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 21 | 1861 (ø 88,61) | 8 (ø 0,38) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 3 | 51 (ø 17,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 4 (ø 0,66) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 14 | 1250 (ø 89,28) | 8 (ø 0,57) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 4 (ø 4,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 26 | 2180 (ø 83,84) | 9 (ø 0,34) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. B | 4 | 351 (ø 87,75) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 24 | 1633 (ø 68,04) | 7 (ø 0,29) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 7 | 610 (ø 87,14) | 4 (ø 0,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) |




