4.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

Bělčická šňůra pokračuje i po čtvrtém kole

57. Z. Čermák - 4. J. Houda , 9. K. Hanzlík , 40. V. Ježek (vl.) , 90. A. Mucha
22

Zápasy s rezervními týmy jsou ošidné. Avšak Bělčice byly na Osek B dobře připravené, a to potvrdily především v prvním poločasem, kde svěřenci trenéra Krameše dokázali nastřílet tři branky.

Houda se trefil už po čtyřech minutách

Bělčicím se vstup do utkání povedl. Hned ve 4. minutě si Hanzlíkovu přihrávku převzal Houda a poslal hosty do vedení. Už v 9. minutě to bylo 0:2. Ráž poslal míč na kapitána Hanzlíka a ten se nemýlil. Bělčice byly lepším týmem a na hřišti dominovaly. Pět minut před koncem si navíc dal vlastní gól Ježek.

Hosté si tři body vzít nenechali

Do druhého poločasu domácí vstoupili o něco lépe a hra se trochu vyrovnala. Bělčice si byly vědomy tříbrankového náskoku, a tak se lehce zatáhly do obrany. Domácí v 57. minutě snížili zásluhou Čermáka. Definitivní tečku zápasu dal po šesti minutách na hřišti Alexandr Mucha – 1:4.

TJ Sokol Bělčice
FB Sokol Bělčice: Ani osecká rezerva nás nepřipravila o vítěznou šňůru. V prvním poločase jsme jasně dominovali, navíc jsme byli i efektivní a bylo z toho vedení 0:3. V druhé půli jsme se trošku zbytečně zatáhli, ale tři body jsme si vzít už nenechali.