Patrik Průcha

2026-2027

TJ Sokol Bělčice

Číslo hráče5
PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2022-2023 TJ Sokol Bělčice
2022-2023 Sokol Mnichov
2017-2018 TJ Sokol Bělčice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | 1.B třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
12 (ø 12,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
12.09. 17:00 Bělčice - Protivín B 8:1 (3:1) 11 79 0 0 0 ne
26.09. 16:30 Bělčice - Drahonice 2:2 (1:0) 0 0 0 0 ne
10.10. 16:00 Štěkeň - Bělčice 3:0 (0:0) 1 89 0 0 0 ne

Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
540 (ø 90,00) 6 (ø 1,00) 2 (ø 0,33) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)
22.08. 17:00 Radošovice - Bělčice B 1:2 (0:2) 90 1 1 0 ano
29.08. 13:30 Bělčice B - Čestice 2:3 (2:2) 90 0 1 1 ano
12.09. 13:30 Bělčice B - Poříčí B 1:4 (0:2) 90 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Hoslovice - Bělčice B 3:3 (1:2) 90 1 0 0 ano
26.09. 13:00 Bělčice B - Cehnice B 8:0 (5:0) 90 3 0 0 ano
04.10. 16:00 Mnichov - Bělčice B 3:2 (0:1) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 1 11 (ø 11,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 2 (ø 0,50) 2 (ø 0,50) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 16 1440 (ø 90,00) 15 (ø 0,93) 4 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 4 (ø 2,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50)
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 16 1440 (ø 90,00) 11 (ø 0,68) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 9 275 (ø 30,55) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 19 1710 (ø 90,00) 25 (ø 1,31) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 1 19 (ø 19,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 20 1800 (ø 90,00) 21 (ø 1,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 13 407 (ø 31,30) 2 (ø 0,15) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 20 1800 (ø 90,00) 28 (ø 1,40) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 6 279 (ø 46,50) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 10 458 (ø 45,80) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 26 1281 (ø 49,26) 4 (ø 0,15) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 21 1250 (ø 59,52) 5 (ø 0,23) 3 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)