Václav Kafka
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2021-2022 | FC Znakon Sousedovice |
| 2021-2022 | SK Slavoj Osek |
| 2018-2019 | TJ Osek |
| 2018-2019 | SK Slavoj Osek |
| 2017-2018 | TJ Podolí II |
| 2017-2018 | SK CIVA Trans Rovná |
| 2015-2016 | FC Znakon Sousedovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 237 (ø 59,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Čimelice - Sousedovice | 5:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 13:30 | Sousedovice - Bernartice | 2:2 (1:0) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 12.09. 13:30 | Sousedovice - Mirotice | 4:2 (2:1) | 53 | 53 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 20.09. 15:00 | Drahonice - Sousedovice | 2:2 (1:1) | 50 | 50 | 0 | 0 | 0 | ano |
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 30.08. 17:00 | Sousedovice B - Volyně B | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 15:00 | Blatná B - Sousedovice B | 7:0 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 4 | 237 (ø 59,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 4 | 186 (ø 46,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 13 | 1170 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 5 | 163 (ø 32,60) | 1 (ø 0,20) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 1 | 4 (ø 4,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 2 (ø 0,20) | 5 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 3 (ø 0,33) | 3 (ø 0,33) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 5 (ø 0,50) | 5 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 6 | 326 (ø 54,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 10 | 679 (ø 67,90) | 0 (ø 0,00) | 7 (ø 0,70) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 9 | 557 (ø 61,88) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Krajský přebor | 1 | 4 (ø 4,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 12 | 847 (ø 70,58) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 9 | 613 (ø 68,11) | 1 (ø 0,11) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 2 | 24 (ø 12,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A | 7 | 466 (ø 66,57) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




