19

Velmi zajímavý duel čekal na fanoušky rakovnické kopané v Roztokách, kam zavítal přes celý okres Janov. Hrálo se o hodně, neboť se dá předpokládat, že oba celky se budou nahánět do posledního kola. Lepší výchozí pozici měli hosté, ale domácí srovnali. O vítězi na konec rozhodovaly až poslední minuty, kdy Sokol využil početní výhody a mohl se radovat z vítězství.

Roztoky našly odpověď

V očekávaném zápase se ujali vedení hned v 6. minutě hosté, když poslal Bečirovič přesnou nahrávkou Konvalinku k samostatnému úniku a ten tváří tvář Gloserovi nezaváhal - 0:1. Roztoky se do zápasu vrátily gólem Čumeplíka, který našel vyražený míč Zuskou a uklidil ho do janovské svatyně - 1:1. Nerozhodný stav platil po prvním poločase také díky Gloserovi, který vychytal po Kailově nahrávce v samostatném nájezdu Bradáče.

Janov využil vyloučení Krůty

Druhý poločas narozdíl od toho prvního nenabídl rychlý gól, naopak se na branku dlouho čekalo. Roztoky měly k dispozici velké množství standardek, ale janovská defenziva v čele se Zuskou tyto těžké momenty přečkala. Velká nepříjemnost pro domácí přišla v 77. minutě a to hned dvojitá. Krůta nedovoleně zastavil Konvalinku ve vápně a po druhé žluté kartě musel do sprch. Naskytnutou penaltu proměnil Melč - 1:2. Roztoky i v početní nevýhodě šly za vyrovnáním, ale po Kailově nahrávce šel na Glosera sám Konvalinka a vzal domácím veškeré naděje - 1:3.

Sokol Janov
Jakub Kail, záložník: Věděli jsme, že když prohrajeme, tak jsme mimo hru o postup. Důležité bylo neudělat žádnou chybu, a to se povedlo. Cely tým bojoval a myslím si, že jsme zaslouženě vyhráli.

Počet diváků: 100. Rozhodčí: POLÍVKA Zdeněk - PASTOR Jaroslav (N), KOUKAL Jan (N).