Zdeněk Špimr
2026-2027
| Datum narození | (46 let) |
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 7.4 |
Kariéra
| 2026-2027 | TJ Roztoky |
| 2024-2025 | TJ Šanov |
| 2022-2023 | TJ Tatran Rakovník |
| 2020-2021 | SK Sparta Řevničov |
| 2020-2021 | TJ Roztoky |
| 2018-2019 | TJ Roztoky |
| 2015-2016 | Olympie Rakovník |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 160 (ø 80,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Lišany - Roztoky | 2:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Roztoky - Lubná | 1:6 (0:1) | 70 | 70 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 12.09. 17:00 | Roztoky - Lány | 4:3 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Středočeský | Rakovník | IV. třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 06.09. 13:30 | Roztoky B - Olešná | 5:0 (4:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Panoší Új. - Roztoky B | 3:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Rakovník | Okresní přebor | 2 | 160 (ø 80,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Rakovník | IV. třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A | 18 | 1349 (ø 74,94) | 9 (ø 0,50) | 2 (ø 0,11) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A | 16 | 1008 (ø 63,00) | 1 (ø 0,06) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Rakovník | Okresní přebor | 18 | 1326 (ø 73,66) | 5 (ø 0,27) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 18 | 1295 (ø 71,94) | 3 (ø 0,16) | 4 (ø 0,22) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Rakovník | Okresní přebor | 21 | 1412 (ø 67,23) | 6 (ø 0,28) | 7 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,09) |
| Středočeský | Rakovník | IV. třída | 4 | 224 (ø 56,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Rakovník | Okresní přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 2 (ø 0,25) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 3 (ø 0,37) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A | 9 | 794 (ø 88,22) | 2 (ø 0,22) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A | 21 | 1857 (ø 88,42) | 0 (ø 0,00) | 8 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Středočeský | Rakovník | IV. třída | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Rakovník | Okresní přebor | 16 | 1390 (ø 86,87) | 8 (ø 0,50) | 4 (ø 0,25) | 2 (ø 0,12) | 1 (ø 0,06) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Rakovník | Okresní přebor | 22 | 1453 (ø 66,04) | 6 (ø 0,27) | 5 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Rakovník | Okresní přebor | 12 | 773 (ø 64,41) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




