7.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2019-2020

Olešná veze výhru ze Slabec

24

Olešná potřebovala nutně bodovat a to se jí také povedlo, nic jednoduchého to ovšem nebylo.

Vyrovnaný začátek zápasu

První minuty zápasu byly vyrovnané, bez větších brankových příležitostí. V 16. minutě byl ve vápně nedovoleně zastavený borec hostujícího celku, konkrétně Lukáš Vrbata. K puntíku se postavil Polášek a proměnil. Zápas pokračoval vyrovnaně, hrálo se nahoru dolu, do poločasu Slabce dokázaly vyrovnat, trefil se Jan Bařtipán a to bylo do poločasu vše, co se stalo.

Olešná zabrala a začala domácí přehrávat

V poločase druhém byla aktivnější Olešná, což vyústilo v druhou branku hostů, po špatné rozehrávce jednoho z domácích - 1:2. Postupem času dokázala Olešná i další góly a zaslouženě vyhrála 2:4 a berou všechny tři body.

FC Olešná
Lukáš Vrbata, záložník: I když jsme nebyli v plné sestavě, tak jsme jeli jednoznačně vyhrát. První půle byla vyrovnaná, ale týmovým výkonem jsme v druhém poločase urvali vítězství.