Redaktor: Redakce Rakovník

Rozhovor

Mistrovství světa v Kataru? Alespoň naše manželky nevypadnou v zimním období z tempa, říká s úsměvem Jakub John

Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 14.11.2022 15:31 Redakce Rakovník 0

V defenzivě si svoje odehrál, navíc ve druhém poločase v Městečku přijel s klíčovým obranným skluzem při zakončení Jiřího Urbana, kterému zabránil ve vstřelení gólu. Nebezpečný byl i při standardkách svého týmu, z jedné takové kuriózním způsobem ohrozili spolu se svým bráchou gólmana soupeře. S hráčem kola Jakubem Johnem přinášíme tradiční rozhovor.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 2.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2022-2023

14.11.2022 15:31 Redakce Rakovník 0

V dalším kole se opět ukázalo hned několik hráčů, kteří si svým výkonem řekli o nominaci do sestavy kola. Počet míst je omezený, a tak se bohužel nedostalo na všechny. Věříme, že v našem výběru najdete svého favorita, kterého podpoříte hlasy a doženete ho k zisku ocenení hráče kola. Hlasovat můžete tradičně do středečního poledne.

Reportáž

FOTO: Hustá mlha v Zavidově přinesla domácímu béčku body


S několika absencemi zajížděla Kněževes v neděli dopoledne do Zavidova, kde se střetla s místní rezervou. Domácí od úvodního hvizdu diktovali tempo hry a byli aktivnější. Rychlými dvěma góly si usnadnili zápas, který dotáhli za husté mlhy do vítězného konce.


Reportáž

Čistou z Pustovět vypráskal Hranai hattrickem


V roli favorita přivítaly Pustověty na svém hřišti Čistou, která se nachází na dně tabulky stále s pouhým ziskem jednoho bodu. Ani domácí Sokol ale není v klidných vodách a k postupu o pár příček výš potřeboval naplno bodovat. To se mu také podařilo, domácí vítězství řídil hattrickem útočník Hranai.


Reportáž

FOTO: Lubná na závěr podzimu padla doma s Libušínem


Souboj domácího lubenského Baníku s tím hostujícím z Libušína nabídlo poslední podzimní kolo. Domácí potřebují bodovat, aby se vyhnuli záchranářským bojům. Těm se ale zřejmě nevyhnou. Libušín se nachází v komfortnější situaci, což potvrdil a zvítězil s čistým kontem.


Reportáž

FOTO: Hředle porazily v okresním derby Zavidov


Derby v rámci rakovnického okresu se odehrálo v Traverza aréně, kam zavítal Zavidov. Dalo se čekat, že zápas bude vyrovnaný a bude do poslední minuty o co hrát. To se nakonec potvrdilo a derby za mírné převahy domácího celku nabídlo vše, co divák chce vidět! Tedy góly, dramatický průběh a také červené karty.


Reportáž

Standardní situace Lišan sebraly Řevničovu vítězství


Zápas se pro domácí Spartu vyvíjel velmi dobře a první poločas nasměroval Řevničov k vítězství. Lišany ale ve zbytku zápasu zařadily vyšší rychlostní stupeň a hrozily zejména ze standardních situací, které nakonec rozhodly o konečném nerozhodném stavu. Vyrovnání v závěru poslalo domácí do kolen.


Reportáž

FOTO: Jesenice vyškolila Městečko v produktivitě


Hřiště v Městečku bylo poznamenané polovinou listopadu a každou přibývající minutou si říkalo o fotbalový odpočinek. Domácí si dokázali vytvořit několik gólových šancí, ale ty doslova pálili. Naopak Jesenice si svých příležitostí vážila a ukázala soupeři, jak by měl se šancemi zacházet.


Reportáž

FOTO: Výhrou na Olešné podtrhly Mšecké Žehrovice senzační podzim


Na závěr podzimu velmi zajímavý zápas! Olešná přivítala na svém hřišti dosud neporažené Mšecké Žehrovice. Hosté se velmi rychle zabydleli mezi okresní elitou, což dokazují každý zápas. Domácí Pásovka chtěla ukončit sérii neporazitelnosti prvního celku soutěže, ale ani svěřencům Zdeňka Vopata se to nepovedlo.


Reportáž

FOTO: Souboj týmů z top trojky nabídl výstavní góly i opakovanou penaltu


Janov versus Lužná, souboj třetího s druhým. Obrovskou výhodou bylo pro Sokol domácí prostředí, ze kterého se body moc odvážet nebudou. Tento fakt chtěla vyvrátit luženská Sparta, která se rvala do poslední minuty, nakonec ji alespoň zisk jednoho bodu o gól utekl. V zápase byly k vidění krásné góly i opakovaná penalta!


Reportáž

Překvapení v Senomatech, Pavlíkov trestal chyby Beranů


Poslední podzimní kolo odstartovalo utkání Senomat s Pavlíkovem. Do zápasu vstoupili lépe domácí, kteří šli po penaltě do vedení. Hosté ale dokázali do poločasu vyrovnat a druhý poločas začal od nuly. Berani ve zbytku zápasu nehráli to, co by chtěli a dělali chyby, které dokázal mladý celek Pavlíkova potrestat.


Rozhovor

Do Janova jedeme vyhrát a udělat si dobrou náladu na dokopnou, říká Robert Grill

Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 07.11.2022 20:56 Redakce Rakovník 0

Robertu Grillovi se zápas proti Městečku povedl. Předvedl dost možná svůj nejlepší podzimní výkon a odměnou mu byla nejen nominace do sestavy kola, kterou díky diváckému hlasování ovládl, ale také jeden gól, kterým pomohl k další luženské výhře. Sparta na podzim válí a druhé místo je toho důkazem. S hráčem kola přinášíme tradiční rozhovor.

Reportáž

FOTO: Tatran remízu se Mšecí z prvního poločasu neudržel


Další šanci na bodový zisk měli fotbalisté Tatranu v domácím zápase se Mšecí. Ta šla sice do vedení, na které ale dokázal rakovnický celek najít rychlou odpověď. Nerozhodný stav vydržel až do kabin. Druhá polovina zápasu ale určila jasného vítěze, kterým se stal hostující Sokol.


Reportáž

FOTO: Roztoky dostaly bůra ve Hředlích


V roli jasného favorita přivítaly Hředle na svém hřišti Roztoky. Při pohledu na tabulku bylo jasné, jakým směrem by se mělo utkání vyvíjet. Stav hřiště nebyl z důvodu vytrvalého deště úplně ideální, a tak fotbal místy plakal. Až druhý poločas nabídl střeleckou potenci domácího celku, který zaslouženě zvítězil.


SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 1.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2022-2023

07.11.2022 20:56 Redakce Rakovník 0

V dalším kole se opět ukázalo hned několik hráčů, kteří si svým výkonem řekli o nominaci do sestavy kola. Počet míst je omezený, a tak se bohužel nedostalo na všechny. Věříme, že v našem výběru najdete svého favorita, kterého podpoříte hlasy a doženete ho k zisku ocenení hráče kola. Hlasovat můžete tradičně do středečního poledne.

Reportáž

Souběh s A-týmem zvládlo béčko Zavidova vítězně


Lišany v předposledním podzimním kole přivítaly na svém hřišti béčko Zavidova. Domácí chtěli těžit ze souběhu s A-týmem a připsat si do tabulky důležité body za vítězství. Chtít je ale málo! Rezervní celek se semkl, vážil si šancí a nakonec hokejovým výsledkem zcela zaslouženě zvítězil.


Reportáž

FOTO: Kratochvíl zachránil Čistou od debaklu


Čistá stále čeká na první vítězství a se ziskem jednoho bodu okupuje poslední příčku tabulky. Janov zajížděl na půdu outsidera soutěže v roli favorita, kterou potvrdil. Výkon Sokola nebyl úplně přesvědčivý, ale šance si hosté dokázali vytvořit a ze třech takových skórovali, což ke třem bodům bohatě stačilo.


Reportáž

Duel Pustovět s Pavlíkovem okořenily tři červené karty


Pavlíkov si sezónu představoval trochu jinak. Absence mladíka Ikrényiho, který je oporou, je prostě fakt, který musí tým přijmout. Do sestavy se vrátil Kalaš, což byl pro sestavu velký impuls. Pustověty po nepovedeném poločase zařadily vyšší rychlostí stupeň a do poslední minuty bylo o co hrát.


Celkový počet článků: 2563