Redaktor: Redakce Rakovník


Rozhovor

Můj druhý hattrick potvrzuje, že se tuto sezónu fotbalem výborně bavím a těším se na každý zápas, říká Jakub Husák

 Středočeský | Rakovník | III. třída
Středočeský Rakovník 25.10.2018 18:24 0

Šlágr osmého kola s Roztoky mají borci z Lícha arény úspěšně za sebou. Zvládli ho vítězně a byl to zápas kola se vším všudy. Velkou měrou se na výhře Sparty podílel Jakub Husák, který si zcela zaslouženě došel pro ocenění hráče kola. My vám s ním opožděně přinášíme rozhovor!

Reportáž

Tatran porazily vlastní chyby a nevyužité šance, Nymburk trestal

16.10.2018 17:36 Divize B 16

Ještě vloni tým ČFL, nyní účastník béčkové divize, přivítal na svém hřišti hosty z Tatranu Rakovník. Ti se nacházejí na samém spodku tabulky, a tak by pro ně byl každý bod úspěchem. V zápase dokázali srovnat, domácí Polaban si ale vzal vedení zpět a připsal si plný počet bodů.


Rozhovor

Přítelkyně byla zafandit zatím jednou, brzy jí čeká kázání, takhle by to přeci nešlo, říká Jan Fujera

 Středočeský | Rakovník | III. třída
Středočeský Rakovník 15.10.2018 18:17 0

Proti Pavlíkovu vsítil hattrick, který pomohl ke třem bodům. Už to vypadlo, že Jan Fujera zapomněl, jak se góly dávají. Nyní však všem kritikům zavřel ústa a je jen otázkou, jestli v těchto výkonech bude pokračovat.

Rozhovor

Dlouho mě bude mrzet, jakým způsobem se kabina na konci sezóny rozpadla, říká ke konci v I.B třídě Ondřej Zázvorka

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 09.10.2018 16:35 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 6. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal motor mšeckého týmu, kterým je Ondřej Zázvorka! Proti Olešné odehrál výborný zápas, ve kterém vsítil úvodní branku utkání. Mohl přidat i další, ale jeho hlavní náplní nejsou góly, ale hra ve středu hřiště. Tu v každém zápase předvádí na vysoké úrovni!

Reportáž

Oráčov veze ze Sýkořice cenné vítězství


Oráčovu se bodově příliš nedaří, což mohl změnit nyní v Sýkořici. Ta ale zejména doma nedává body zadarmo, ba naopak se o ně pere. Nyní ale vyšlo hostujícímu celku vše dle představ a bral plný počet bodů


Reportáž

FOTO: Čistá vybojovala v Žehrovicích zlaté dva body!


Žehrovice přišly o svou vítěznou šňůru v Roztokách, což mohly napravit nyní proti Čisté. Do zápasu šli domácí v roli favorita, kterou ale rozhodně nepotvrdily. Čistá bojovným a kolektivním výkonem odehrála dobrý zápas a byla odměněna dvěma body.


Reportáž

Rynholec neměl na Olešné nárok, odjížděl s devítkou


Olešná měla po výprasku ve Mšeci co napravovat. Proti ni se postavil Rynholec, který čekal velmi těžký zápas. Domácí šli do zápasu v roli favorita, kterou potvrdili a s klidem vyhráli. Celkem padlo jedenáct branek a v prvním poločase se odpískaly tři penalty!


Reportáž

FOTO: Hředle ukázaly vyšší kvalitu a Pustověty dostaly nadílku


Pustověty si připsaly vysokou výhru se Slabcemi, ale nyní je čekal soupeř kvalitou úplně někde jinde. To se také v zápase ukázalo, Hředle od úvodního hvizdu ukázaly, kdo je na hřišti pánem. Konečné vítězství mohlo být ještě vyšší.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 7.kolo Středočeský | Rakovník | III. třída , 2018-2019

03.10.2018 12:59 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Expertem následujícího kola se stal Petr Mezei.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 7.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019

03.10.2018 12:50 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Expertem následujícího kola se stal Petr Mezei z Městečka!

Reportáž

FOTO: Pavlíkov věnoval Kroučové gól v poslední minutě zápasu


V tomto kole nás čekal zápas Pavlíkov vs Kroučová. Dal se očekávat vyrovnaný boj, což se také potvrdilo, alespoň výsledkově. Domácí nepředvádí vůbec špatný fotbal a chtěli se takto prezentovat i v tomto utkání


Reportáž

Rynholec měl proti početně indisponovanému Zavidovu snadnou úlohu


Do Rynholce zavítala rezerva Zavidova, která má velké problémy s poskládáním jedenáctky hráčů, která by byla konkurence schopna a výjimkou nebylo ani v toto utkání.


Reportáž

FOTO: Těsné vítězství Janova nad Čistou


Janov postrádal svého kapitána Kaila a chyběli také bratři Bradáčovi. Čistá tak mohla zabojovat a zkusit obrat favorita tohoto utkání o body. Měla k tomu velice blízko, ale kýžený vyrovnávací gól nepřišel, a tak všechny body putovaly do Janova.


Reportáž

Béčko Jesenice je na dně tabulky s nulou, Branov si připsal další body


Rezerva Jesenice už potřebovala bodovat. Nyní jí stál v cestě na domácí půdě Branov. Ten ale předvádí dobré výkony a často boduje. To se potvrdilo i nyní, když si odvezl z jesenického velkého hřiště plný počet bodů.


Reportáž

Jarek Nohavica by měl radost, Baník porazil Spartu


Domácí nastupovali do zápasu bez lídra tabulky střelců, Trejbala, který vyrazil na proslulý Camp Nou aby obhlédl nové ofenzívní trendy. Naopak na druhé straně nastoupil loňský kanonýr III. třídy, který právě Lubné dopomohl k postupu do nejvyšší okresní soutěže. Utkání dopředu slibovalo zajímavou podívanou.


Reportáž

Řevničov si dovolil zahodit penaltu, i tak v Oráčově zvítězil


Po dvou zápasech ve znamení gólových hodů zajížděla řevničovská Sparta do Oráčova. Na horké půdě nedaleko známé věznice se nikomu nehraje příliš dobře a zápasy zde nejsou jednoduché. O tom se hosté přesvědčili, ale v zápase byli lepšími, a tak odvážejí plný počet bodů.


Reportáž

Vítězná šňůra Mšeckých Žehrovic skončila v Roztokách


Dosud bez ztráty kytičky hrající Mšecké Žehrovice zajížděly na půdu jednoho z favoritů soutěže. Zde poznaly, že nejde jen vyhrávat. Hodně chyběl kanonýr Libecajt, na druhé straně byl připraven Číhař, který hattrickem rozhodl o vítězi.


Celkový počet článků: 1720