Redaktor: Redakce Rakovník


Reportáž

FOTO: Zlepšená hra Roztok přinesla body


V 18.kole se spolu utkaly dva týmy ze špice tabulky. Roztoky první půli mnoho nepředvedly, ale do druhé skočil jiný tým, který rozhodl o zápase.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Středočeský | Rakovník | III. třída , 2018-2019

17.05.2019 03:22 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Liviuv hattrick a Chrášťany s bůrem


V 17.kole se spolu utkala Sýkořice proti Chrášťanům. Souboj dvou celků z různých míst v tabulce dopadl jasně pro domácí, kteří nastříleli hostům bůra


Reportáž

Oráčov si odvezl z Řevničova ,,bůra"


Řevničov v 17. kole narazil doma na Oráčov. Hosté při tomto střetu neslavně mohli zavzpomínat na domácí prohru 4:1 na podzim. Takže měli domácím co vracet.


Reportáž

Branov rychlými brankami přehrál Jesenice


 Branov doma dokázal vyhrát po rychlých dvou brankách, které padli do 12' minuty. Jesenicím se nic nevedlo a bohužel si nakonec neodváží nic.


Reportáž

Penalty si doma ustřílela Kroučová a má cenný bod navíc


V dalším kole na sebe  narazily týmy Kroučové a Pavlíkova. Domácí chtěli odčinit prohru z Oráčova a za to hosté chtěli navázat na povedený výkon z předešlého týdne proti Žehrovicím.

 


Reportáž

FOTO: Gól Volfa rozhodl, Mšecké Žehrovice získaly cenný skalp Roztok


Mšecké Žehrovice přivítaly v rynholeckém azylu Roztoky. Zatímco domácím se výsledkově nedaří, Roztoky po těsných výsledcích body sbírají. Další mohly přidat proti osmému celku soutěže, ale to se nestalo. Tým od Berounky nepůsobí na jaře tak suverénně oproti minulé sezóně a je to znát. Domácí neponechali nic náhodě, šli do vedení a to udrželi. Cesta ke třem bodům byla ale náročná.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 17.kolo Středočeský | Rakovník | III. třída , 2018-2019

10.05.2019 18:10 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Krásný obrat ke konci zápasu


V šestnáctém ligovém se spolu utkala Čistá s Roztoky. I když brankář domácích zachytal výborně, tak nakonec Čistá náskok ztratila a nakonec i podlehla Roztokům.


Reportáž

Výhru Řevničova zastínilo zranění Pavla Bohatého


V šestnáctém ligovém kole se potkali na hřišti Chrášťany a Řevničov. Venkovní tým si lehce došel už pro dvanáctou výhru v letošní sezóně. Domácí, ale na hřišti nechali vše a nemohou se za svůj výkon stydět.


Reportáž

Pavlíkov doma přehrál svého soupeře ze Žehrovic. Nakonec se radoval v deseti po vyloučení brankáře


Ve čtvrtém jarním kole na sebe narazil Pavlíkov se Mšeckými Žehrovicemi a zápas byl v jasné režii domácího celku. Soupeře přehráli a nasázeli mu čtyři kousky. v zápase přišla také velmi kontroverzní penalta.


Reportáž

Tlak nahoru dolů a překvapivý první gól


Na půdu soupeře si přijela spravit chuť Kroučová, která poslední domácí zápas prohrála, přesto ale lépe začali domácí, kteří využili tlaku v prvním poločase a díky tomu zvítězili.


Reportáž

Penaltová loterie dopadla lépe pro domácí Jesenici


V šestnáctém kole se spolu utkala rezerva Jesenice a Sýkořice. V zápase bylo vidět plno šancí, ale jejich zahazování přineslo málo branek. Nakonec vše musela rozhodnout až penaltová loterie.


Článek

MLÁDEŽ: Holky z Rakovníka porazily Bohemians, nad jejich síly byl Hradec Králové a Třebeš

14.04.2019 21:21 0

Další hrací víkend přinesl mladým fotbalistkám FKR výlet do Uhříněvse u Prahy. Zde změřily v rámci nadstavbové části starších přípravek své síly s pražskými Bohemians, Hradcem Králové a Třebeší. Výsledkem byla jedna výhra a dvě prohry.

Článek

MLÁDEŽ: Dívky Rakovníka na borce z Nového Strašecí nestačily

12.04.2019 10:17 0

V rámci nadstavby starších přípravek sehrály dívky FKR duel s Novým Strašecím. Po vítězném zápase s Hředlemi je tak čekal soupeř jiné úrovně, což se od samého začátku v zápase projevilo, byť tým dívek vedl. Úvodní gól byl ale jediným, a tak si kluci odvezli zaslouženě po vysoké výhře všechny body domů.

Článek

MLÁDEŽ: Dívčí přípravka FK Rakovník bojuje nejen s okresními týmy

10.04.2019 21:38 0

Ženy a fotbal? Téma, na které má hodně lidí svůj názor. Slýcháme, že ženské patří do kuchyně a z té mohou vyjít jen tehdy, když přivezou uhlí. V Rakovníku ale roste tým dívek, který se toto snaží vyvrátit právě na hřišti!

Rozhovor

Můj druhý hattrick potvrzuje, že se tuto sezónu fotbalem výborně bavím a těším se na každý zápas, říká Jakub Husák

 Středočeský | Rakovník | III. třída
Středočeský Rakovník 25.10.2018 18:24 0

Šlágr osmého kola s Roztoky mají borci z Lícha arény úspěšně za sebou. Zvládli ho vítězně a byl to zápas kola se vším všudy. Velkou měrou se na výhře Sparty podílel Jakub Husák, který si zcela zaslouženě došel pro ocenění hráče kola. My vám s ním opožděně přinášíme rozhovor!

Reportáž

Tatran porazily vlastní chyby a nevyužité šance, Nymburk trestal

16.10.2018 17:36 Divize B 16

Ještě vloni tým ČFL, nyní účastník béčkové divize, přivítal na svém hřišti hosty z Tatranu Rakovník. Ti se nacházejí na samém spodku tabulky, a tak by pro ně byl každý bod úspěchem. V zápase dokázali srovnat, domácí Polaban si ale vzal vedení zpět a připsal si plný počet bodů.


Rozhovor

Přítelkyně byla zafandit zatím jednou, brzy jí čeká kázání, takhle by to přeci nešlo, říká Jan Fujera

 Středočeský | Rakovník | III. třída
Středočeský Rakovník 15.10.2018 18:17 0

Proti Pavlíkovu vsítil hattrick, který pomohl ke třem bodům. Už to vypadlo, že Jan Fujera zapomněl, jak se góly dávají. Nyní však všem kritikům zavřel ústa a je jen otázkou, jestli v těchto výkonech bude pokračovat.

Celkový počet článků: 1736