Redaktor: Redakce Rakovník

Článek

Senomaty završily zimní přípravu herním soustředěním v Českém Dubu

20.03.2023 19:38 Redakce Rakovník 0

Pátá pozice ve vyrovnaném středu tabulky s kladným skóre, to je podzimní vizitka senomatských Beranů. Na okresní poměry výživnou zimní přípravu nachystal svým svěřencům lodivod Jiří Kučera. Nechyběly přáteláky, tradiční ovál a vrcholem bylo herní soustředění.

Článek

Chceme navázat na úspěšný podzim, zní ze Mšeckých Žehrovic

20.03.2023 18:30 Redakce Rakovník 0

Jedenáct výher, dvě remízy, podzimní neporazitelnost a logicky první místo. To je vizitka Mšeckých Žehrovic, jejichž trenéra Jana Zíku jsme vyzpovídali ohledně hodnocení zimní přípravy.

Rozhovor

Budeme chtít hrát stejně dobrý fotbal jako na podzim, říká Petr Mezei

Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 04.12.2022 14:19 Redakce Rakovník 0

Krásné druhé místo po polovině soutěže je jistě důvodem ke spokojenosti. A pro Petra Mezeie se nejedná jen o tento úspěch, on sám byl navíc zvolen hráčem podzimu! Lužná je jeho srdcovka, klub připravuje svůj ples a na jaře chystá hon na Mšecké Žehrovice. Rozhovor s hráčem podzimu je na světě.

Článek

FOTO: Vítězem Viola cupu se stal FC Fokeful

11.01.2023 20:57 Redakce Rakovník 0

Již 25. ročník má za sebou tradiční rakovnická halovka, které se nyní zúčastnilo osm týmů rozdělených do dvou skupin. Představili se nejen fotbalisté z rakovnického okresu, ale také z vyšších soutěží, a tak bylo o kvalitu postaráno. Redoby team své prvenství z vánočního turnaje nezopakoval, ve finále ho porazil FC Fokeful!

Článek

FOTO: Vánoční halovku ovládl Redoby team

19.12.2022 15:10 Redakce Rakovník 0

Na nové palubovce rakovnické sportovní haly se den před zlatou nedělí odehrál vánoční turnaj organizovaný Bedřichem Kochem. Návštěvníkům se představilo celkem šest týmů, které byly tvořeny zejména fotbalisty z rakovnického okresu. Povedený turnaj ovládl suverénně Redoby team!

SESTAVA KOLA

Pivobod.cz SESTAVA PODZIMU - Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2022-2023

04.12.2022 18:49 Redakce Rakovník 0

Podzimní sezona 2022/2023 je u svého konce a my vám přinášíme jedenáct nejlepších fotbalistů, kteří se v první polovině soutěže ukázali v tom nejlepším světle. Kdo se stane králem podzimních trávníků? To už je na vás! Již nyní můžete hlasovat a to až do konce ledna. A zároveň si můžete v galerii prohlédnout zajímavé momentky.

Rozhovor

Mistrovství světa v Kataru? Alespoň naše manželky nevypadnou v zimním období z tempa, říká s úsměvem Jakub John

Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 14.11.2022 15:31 Redakce Rakovník 0

V defenzivě si svoje odehrál, navíc ve druhém poločase v Městečku přijel s klíčovým obranným skluzem při zakončení Jiřího Urbana, kterému zabránil ve vstřelení gólu. Nebezpečný byl i při standardkách svého týmu, z jedné takové kuriózním způsobem ohrozili spolu se svým bráchou gólmana soupeře. S hráčem kola Jakubem Johnem přinášíme tradiční rozhovor.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 2.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2022-2023

14.11.2022 15:45 Redakce Rakovník 0

V dalším kole se opět ukázalo hned několik hráčů, kteří si svým výkonem řekli o nominaci do sestavy kola. Počet míst je omezený, a tak se bohužel nedostalo na všechny. Věříme, že v našem výběru najdete svého favorita, kterého podpoříte hlasy a doženete ho k zisku ocenení hráče kola. Hlasovat můžete tradičně do středečního poledne.

Reportáž

FOTO: Hustá mlha v Zavidově přinesla domácímu béčku body


S několika absencemi zajížděla Kněževes v neděli dopoledne do Zavidova, kde se střetla s místní rezervou. Domácí od úvodního hvizdu diktovali tempo hry a byli aktivnější. Rychlými dvěma góly si usnadnili zápas, který dotáhli za husté mlhy do vítězného konce.


Reportáž

Čistou z Pustovět vypráskal Hranai hattrickem


V roli favorita přivítaly Pustověty na svém hřišti Čistou, která se nachází na dně tabulky stále s pouhým ziskem jednoho bodu. Ani domácí Sokol ale není v klidných vodách a k postupu o pár příček výš potřeboval naplno bodovat. To se mu také podařilo, domácí vítězství řídil hattrickem útočník Hranai.


Reportáž

FOTO: Lubná na závěr podzimu padla doma s Libušínem


Souboj domácího lubenského Baníku s tím hostujícím z Libušína nabídlo poslední podzimní kolo. Domácí potřebují bodovat, aby se vyhnuli záchranářským bojům. Těm se ale zřejmě nevyhnou. Libušín se nachází v komfortnější situaci, což potvrdil a zvítězil s čistým kontem.


Reportáž

FOTO: Hředle porazily v okresním derby Zavidov


Derby v rámci rakovnického okresu se odehrálo v Traverza aréně, kam zavítal Zavidov. Dalo se čekat, že zápas bude vyrovnaný a bude do poslední minuty o co hrát. To se nakonec potvrdilo a derby za mírné převahy domácího celku nabídlo vše, co divák chce vidět! Tedy góly, dramatický průběh a také červené karty.


Reportáž

Standardní situace Lišan sebraly Řevničovu vítězství


Zápas se pro domácí Spartu vyvíjel velmi dobře a první poločas nasměroval Řevničov k vítězství. Lišany ale ve zbytku zápasu zařadily vyšší rychlostní stupeň a hrozily zejména ze standardních situací, které nakonec rozhodly o konečném nerozhodném stavu. Vyrovnání v závěru poslalo domácí do kolen.


Reportáž

FOTO: Jesenice vyškolila Městečko v produktivitě


Hřiště v Městečku bylo poznamenané polovinou listopadu a každou přibývající minutou si říkalo o fotbalový odpočinek. Domácí si dokázali vytvořit několik gólových šancí, ale ty doslova pálili. Naopak Jesenice si svých příležitostí vážila a ukázala soupeři, jak by měl se šancemi zacházet.


Reportáž

FOTO: Výhrou na Olešné podtrhly Mšecké Žehrovice senzační podzim


Na závěr podzimu velmi zajímavý zápas! Olešná přivítala na svém hřišti dosud neporažené Mšecké Žehrovice. Hosté se velmi rychle zabydleli mezi okresní elitou, což dokazují každý zápas. Domácí Pásovka chtěla ukončit sérii neporazitelnosti prvního celku soutěže, ale ani svěřencům Zdeňka Vopata se to nepovedlo.


Reportáž

FOTO: Souboj týmů z top trojky nabídl výstavní góly i opakovanou penaltu


Janov versus Lužná, souboj třetího s druhým. Obrovskou výhodou bylo pro Sokol domácí prostředí, ze kterého se body moc odvážet nebudou. Tento fakt chtěla vyvrátit luženská Sparta, která se rvala do poslední minuty, nakonec ji alespoň zisk jednoho bodu o gól utekl. V zápase byly k vidění krásné góly i opakovaná penalta!


Reportáž

Překvapení v Senomatech, Pavlíkov trestal chyby Beranů


Poslední podzimní kolo odstartovalo utkání Senomat s Pavlíkovem. Do zápasu vstoupili lépe domácí, kteří šli po penaltě do vedení. Hosté ale dokázali do poločasu vyrovnat a druhý poločas začal od nuly. Berani ve zbytku zápasu nehráli to, co by chtěli a dělali chyby, které dokázal mladý celek Pavlíkova potrestat.


Celkový počet článků: 2572