5.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Pohledné utkání se hrálo v Obratani

21

Do Obratani přijela rezerva Speřic, která v letošní sezoně nestratila ani bod a chtěla se udržet na prvním místě POUTNÍK ligy. Domácí měli před tímto zápasem na kontě 6 bodů a v případě výhry by se zařadili na špici tabulky.

V prvním poločase padl jedinný gól

Hráči obou týmů šli do zápasu od první minuty naplno a šance na sebe nenechaly dlouho čekat. Domácí však své příležitosti nevyužili a jak bývá zvykem, trestali hosté. V 10. minutě otevřel konto zápasu nikým neatakovaný P. Huňáček - 0:1. Do konce prvního polčasu se pokračovalo v nastoleném tempu, ale i přes několik zajímavých šancí branka již nepadla.

Hosté zápas dotáhli do vítězného konce

Druhou půli začali lépe hosté. Více se jim dařilo držet míč na svých kopačkách a celkově určovat tempo zápasu. Po více než hodině hry přišla právě pro hosty zasloužená odměna. V 63. minutě navýšil vedení D. Jančík. Hráči Speřic se i nadále dostávali do šancí, ale bohužel pro ně je neproměňovali - a to také kvůli strážci domácí svatyně F. Vilímkovi, který předvedl několik bravurních zákroků.

Oba týmy předváděly pohledný fotbal a diváci si tímto zápasem mohli zpříjemnit poslední prázdninový víkend. Obrataň příští kolo zajíždí do Pacova a béčko Speřic hraje doma s rezervou Nového Rychnova

SK Obrataň
F. Vilímek [-] - P. Šimek [-] (22. O. Pražák [-] ) , M. Kudrnáč [-] , L. Melichar [-] , P. Fišer [-] , L. Vlach [-] , F. Tomovič [-] (80. M. Heřman [-] ) , D. Kudrnáč [-] , F. Hovorka [-] , P. Kudrnáč [-] , L. Menšík [-]

TJ Dálnice Speřice B
L. Novotný [-] - P. Huňáček [-] , P. Kovář [-] , T. Krčil [-] , M. Eremiáš [-] (72. M. Záviška [-] ) , P. Nápravník [-] , M. Maděra [-] , M. Sadský [-] , L. Svoboda [-] , J. Holenda [-] , M. Čermák [-]

ŽK: 48. J. Holenda .
Hráči zápasu: F. Vilímek - L. Novotný , M. Sadský .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: ŠENIGL Jiří - TÁBORA Rudolf (N), KUDRNÁČ Martin (N).