ŠENIGL Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
N. Cerekev - Košetice B 5:4 (2:3) 27.08. 16:30 -
Senožaty - Jiřice B 0:5 (0:2) 26.08. 16:30 -
N. Cerekev - Plačkov 1:3 (0:0) 17.06. 14:00 -
Speřice B - Obrataň 2:0 (0:0) 04.06. 14:00 -
Rohozná - Senožaty 3:1 (0:0) 03.06. 16:30 -
Plačkov - Maraton C 1:6 (1:5) 27.05. 16:30 -
Jiřice B - Senožaty 0:0 (0:0) 26.05. 18:00 -
Božejov - Horní Ves 6:0 (1:0) 21.05. 15:00 -
Lukavec - Žirov 4:2 (2:1) 14.05. 15:00 -
Plačkov - AFC C 2:2 (0:0) 13.05. 15:30 -
Budíkov - Plačkov 5:0 (2:0) 07.05. 15:00 -
Černovice - Obrataň 5:1 (3:1) 06.05. 16:00 -
Čejov - Černovice 2:1 (0:1) 30.04. 15:00 -
Černovice B - AFC C 0:3 (0:1) 29.04. 16:00 -
Častrov - Senožaty 4:2 (2:1) 23.04. 16:00 -
N. Cerekev - Lukavec 0:3 (0:2) 09.04. 15:00 -
Černovice B - N. Cerekev 3:3 (2:3) 30.10. 14:30 -
Žirov - Božejov 1:1 (0:1) 29.10. 14:30 -
Božejov - Košetice B 1:4 (0:1) 23.10. 14:30 -
Jiřice - Žirovnice B 0:0 (0:0) 22.10. 14:30 -
Obrataň - Žirovnice B 0:0 (0:0) 08.10. 15:00 -
Černovice B - Maraton C 2:6 (1:1) 02.10. 15:00 -
Lukavec - Plačkov 1:2 (1:2) 28.09. 15:30 -
Mnich - Počátky 0:3 (0:1) 25.09. 15:00 -
Jiřice B - Rohozná 2:1 (1:1) 24.09. 15:30 -
Černovice - Čejov 2:5 (1:3) 18.09. 15:30 -
Mnich - Senožaty 2:1 (1:1) 04.09. 15:00 -
Speřice B - Ústrašín 3:0 (1:0) 05.06. 14:00 -
Hořepník - Želiv 1:2 (1:0) 22.05. 15:00 -
Budíkov - Čejov 0:0 (0:0) 15.05. 15:00 -
Košetice B - N. Cerekev 5:2 (0:2) 08.05. 16:30 -
Vyskytná - H. Cerekev B 2:3 (0:0) 07.05. 16:30 -
Petrovice - Častrov 0:2 (0:0) 01.05. 16:30 -
Speřice B - Černovice 0:1 (0:0) 01.05. 14:00 -
Čejov - Želiv 1:0 (1:0) 24.04. 16:00 -
Božejov - AFC C 3:0 (0:0) 23.04. 15:00 -
N. Cerekev - Budíkov 0:3 (0:1) 17.04. 16:00 -
Kamenice B - Černovice 1:4 (1:2) 10.04. 15:30 -
Maraton C - Vyskytná 8:1 (2:0) 09.04. 15:30 -
Černovice - Jiřice 4:2 (2:2) 02.04. 15:30 -
Horní Ves - Černovice B 3:4 (1:3) 13.11. 14:00 -
Božejov - Čejov 1:1 (0:1) 06.11. 14:00 -
Černovice B - Žirov 4:1 (2:1) 30.10. 14:30 -
Lukavec - H. Cerekev 0:8 (0:3) 28.10. 14:30 -
Speřice B - H. Cerekev 1:1 (1:1) 24.10. 12:00 -
Hořepník - N. Cerekev 6:4 (2:3) 09.10. 15:00 -
Maraton C - Mnich 4:2 (2:1) 03.10. 15:00 -
Maraton B - Černovice 8:1 (3:1) 02.10. 15:00 -
Lukavec - Žirovnice B 2:3 (1:1) 26.09. 15:00 -
AFC C - Žirov 6:5 (3:1) 25.09. 15:30