5.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

--

Římov vybojoval bod za remízu s Rudolfovem "B"

28. M. Michal , 55. M. Michal , 68. J. Martiš - 21. M. Wolf , 30. J. Justin , 41. D. Keřka
18

Do Římova se sjela v 5. kole OP dvě mužstva, která jsou prozatím ve formě a sbírají body do tabulky. Domácí si připsali dvě vítězství v posledních dvou zápasech a hosté z Rudolfova zase těžili z výkonů na domácím hřišti, kde své soupeře dvakrát vyprovodili vysokými výhrami.

Hosté využili chyb domácích a vstřelili 3 branky

Do zápasu vstoupili aktivněji domácí fotbalisté a již ve 3. minutě trefil břevno J. Daniel. I poté domácí měli více ze hry a dostávali se do slibných situací, ale hosté z Rudolfova dobře bránili a dokonce ve 21. minutě šli do vedení, když Martin Wolf proměnil brejkovou akci tři na dva po rohovém kopu Římova - 0:1. Domácí se vrátili do zápasu v 28. minutě, kdy vyrovnal po rohovém kopu Martin Michal na 1:1. Vyrovnaný stav vydržel však jen chvilku a ve 30. minutě hostující Jan Justin opět po chybě domácích překlopil vedení na stranu Rudolfova - 1:2. Zbytek prvního poločasu začali kontrolovat hru hosté a ve 41. minutě David Keřka potrestal chybující domácí hráče do třetice - 1:3

Stíhací jízda domácích fotbalistů

Do druhého poločasu vstoupili lépe opět domácí hráči, ale narozdíl od první půle dali i první gól v 55. minutě, kdy se podruhé v zápase trefil a ztrátu ve skóre snížil Martin Michal - 2:3. Kontaktní branka domácí povzbudila a v 68. minutě srovnal stav zápasu kapitán Jiří Martiš z přímého kopu - 3:3. Závěrečných dvacet minut nabídlo několik slibných příležitostí na obou stranách, ale domácí byli nedůrazní v zakončení a hosté trefili v samém závěru břevno M. Tušlem. A tak velmi pohledné utkání dospělo k remíze 3:3.

TJ Sokol Římov
Pavel Crkva ( nehrající hráč ): Dostali jsme tři branky po hrozných chybách a to velmi dobře hrající Rudolfov trestal, bod ze zápasu, kde prohráváte 3:1 po poločase, bereme.

SK Rudolfov B
Miroslav Tušl ( hrající trenér ): Po vyrovnaném prvním poločase jsme vedli 3:1, když rozhodla naše produktivita a ze čtyř střel jsme dali 3 fíky. Druhý poločas začali domácí drtivým tlakem, který trval zhruba do 80. minuty a zaslouženě srovnali. Poté jsme vytáhli poslední zbytky sil a ještě chtěli se zápasem něco udělat. Po pěkné střele Keři a odraženém balonu, jsem bohužel trefil pouze břevno a tak dlužím basičku. Chtěl bych poděkovat klukům z Římova za super match bez zbytečností a taky bezchybnému rozhodčímu Kubešovi za super výkon. Parádní výkony, které byly korunovány ve večerních hodinách.

J. Kothánek [-] - J. Štrajt [-] , D. Weber [-] , J. Bárta [-] , P. Havlíček [-] , P. Maršík [-] , P. Maršán [-] , P. Žáček [-] , J. Martiš [-] , F. Kukačka [-] , M. Bauer [-]

J. Kotek [-] - M. Wolf [-] , R. Zachara [-] , J. Machovec [-] , J. Justin [-] , J. Osmani [-] , D. Keřka [-] , J. Trefný [-] , M. Tušl [-] , V. Brom [-] , M. Šefl [-]

ŽK: 80. M. Pečenka - 35. J. Osmani , 64. R. Zachara .
Hráči zápasu: M. Michal - M. Wolf .
Místo: Římov. Počet diváků: 40.