9.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2019-2020

--

Ludgeřovice soupeře přestřílely

21

Ludgeřovice vedly o půli o pět branek a bylo po zápase.

Takový výprask už Malé Hoštice v domácím prostředí asi dlouho nepamatují. Ludgeřovice jim udělily brutální lekci z produktivity, což naznačila již úvodní trefa Zbořila po centru Mudrocha – 0:1. V 18. minutě putoval balon přes Mikoláše a Pěntku na Mudrocha, který byl u míče dříve než váhavý gólman Honka – 0:2. O chvíli později znovu potvrdil pověst kanonýra agilní Zbořil – 0:3. Malé Hoštice se probudily po hrubce Němce, kterého obral o balon Dominik Klinger a osamocený Adamčík dal domácím malou naději – 1:3. Hosté však měli ve svém středu Zbořila. Ludgeřovický bomber si počkal na přesný pas Mikoláše, zavěsil míč pod břevno a zkompletoval hattrick – 1:4. Vzápětí prošel Polášek jako nůž máslem defenzivou Malých Hoštic a zvýšil již na 1:5. Tečku za prvním poločasem následně napsal nezastavitelný Zbořil, když ve vápně přetlačil nejistého Honku – 1:6. Po přestávce hosté samozřejmě šlápli na brzdu, čehož domácí využili ke korekci hrozivého skóre. Nejprve Stříbný dotíral na Němce, který mu balon nakonec ideálně namazal – 2:6. Za pár vteřin odcentroval do šestnáctky Hrda a Stříbný s Chřibkem připravili dobrou palebnou pozici pro Dominika Klingera – 3:6. Poslední slovo ovšem patřilo Ludgeřovicím, když dorostenec Adámek vsítil po kolmici Havlíka svůj premiérový soutěžní gól za muže – 3:7.

TJ Slavia Malé Hoštice
Roman Grygarčík, trenér Malých Hoštic: „V prvním poločase tam Ludgeřovice spadlo úplně všechno, do čeho kopli. Hosté nám dali pořádnou lekci z produktivity, když se osmkrát dostali na naši půlku a vstřelili šest gólů. Nás navíc nepodržel brankář Honka, kterého jsme se rozhodli vystřídat. Doufám, že jsme si už smůlu vybrali a v příštím zápase v Kravařích předvedeme mnohem kvalitnější výkon.“

TJ Ludgeřovice
Michal Pěntka, útočník Ludgeřovic: V prvním poločase nám vyšlo všechno, na co jsme sáhli. Herně to bylo docela vyrovnané, ale my jsme byli velice efektivní. V některých momentech měly Malé Hoštice pořádnou smůlu, protože nám tam fakt spadlo úplně všechno. Jinak bych chtěl soupeře pochválit. Domácí se snažili kombinovat, zbytečně nenakopávali balony dopředu, takže výsledek je trošku zkreslený.“

M. Honka [-] (46. J. Vlach [-] ) - P. Mlýnek [-] , P. Stříbrný [-] , J. Chřibek [-] , J. Droppa [-] , V. Hrda [-] , M. Unruh [-] , D. Klinger [-] , E. Klinger [-] , M. Adamčík [-] (63. R. Režnar [-] ) , O. Šafarčík [-]

T. Hájek [-] (65. L. Chvěja [-] ) - D. Lischka [-] (69. D. Havlík [-] ) , J. Adámek [-] , V. Polášek [-] , M. Postředník [-] , J. Němec [-] , D. Hurina [-] , D. Mikoláš [-] , M. Pěntka [-] , J. Mudroch [-] , D. Zbořil [-]

Počet diváků: 100. Rozhodčí: ZÁVODNÝ Vít - KIELAR Jakub, ČUBA Daniel.