7.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

Osek B nevyzrál na Volyni a dál zůstává poslední, Radoslav Slavík se blýskl hattrickem

25

Volyně si v zápase s posledním Osekem B došla jasně pro výhru, kterou jí zařídil hattrickem Radoslav Slavík.

Hosté hráli o deseti

Po opatrném začátku se do první loženky dostali hosté. Daniel Rybák měl na noze gól, ale nedal, a navíc se u toho zranil, takže vystřídal jediného náhradníka na lavičce rezervy Oseka. Po pár minutách se hostům zranil další hráč a jelikož neměli nikoho další na lavičce, tak museli dohrávat v deseti. Hostům tedy nezbývalo nic jiného než bránit. Ve 40. minutě prostřelil dosud pevnou hostující obranu Radoslav Slavík. Za další tři minuty opět Slavík přečetl dobře hru a využil toho, že hostující brankář byl až moc venku z brány a mířil přesně na zadní tyč – 2:0.

Slavík dokonal hattrick

Druhý poločas už byl dohrán z povinnosti. Domácí byli lepším týmem, utkání si pohlídali. Navíc v 87. minutě oslavil Radoslav Slavík hattrick.

V dalším kole Volyně jede do Sedlice. Osek B dome vyzve Kestřany.

SK Slavoj Volyně
Jiří Raba, vedoucí mužstva: Na začátku zápasu toho oba týmy moc nepředvedly, až ve 25. minutě nedal tutovou šanci Rybák, při které se zranil. O pár minut později se hostům zranil další hráč a jelikož přijeli pouze s dvanácti hráči neměli nikoho na střídání a hráli o deseti. Poté se zatáhli do hlubokého bloku a bylo těžké se prosadit, až ve 40. minutě se prosadil Slavík svým prvním gólem. O tři minuty na to využil špatného vyběhnutí brankáře a obstřelem na zadní tyč zvýšil na 2:0. Druhý poločas se už spíše jenom dohrával. V závěru utkání na konečných 3:0 upravil opět Slavík a třetí brankou dokonal svůj první hattrick v našem dresu.

T. Mráz [-] - R. Slavík [-] , M. Nový [-] , J. Myslivec [-] , P. Hájek [-] (72. R. Prihara [-] ) , P. Pubal [-] (57. P. Tokár [-] ) , F. Dlouhý [-] , T. Škopek [-] , J. Kubeš [-] , A. Mack [-] (80. L. Pasler [-] ) , P. Temňák [-]