6.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

Osek B doma dlouho sahal po třech bodech, nakonec se s Vacovem rozešel smírně

22. D. Rybák - 84. G. Bujok
27

V zápase kde padly dvě červené karty (na každé straně jedna) domácí rezerva Oseka sahala dlouho po prvním vítězství. Nakonec se musela spokojit s bodem.

Daniel Rybák prostřelil Pavla Klase

Před zápasem se domácímu Oseku B moc nevěřilo. Rezerva byla trochu posílena o hráče A týmu a bylo to v první půli znát. Domácí se dostali ve 22. minutě do vedení po brance Daniela Rybáka – 1:0.

Gustav Bujok ke konci vyrovnal

Druhý poločas Osek B udělal dvě změny v sestavě a tou jednou bylo stažení Jana Hocha – hráče A týmu. Hosté začali více tlačit a tvořit si brankové příležitosti. V 76. minutě po dvou žlutých kartách (zakopnutí míče a faul) vykartoval Jaroslav Ketzer, sprchy měl sám pro sebe. Hosté se nevzdávali ani v deseti a v 84. minutě vyrovnal střídající Gustav Bujok. V 88. minutě se počet hráčů na hřišti srovnalo, když se vykartoval po dvou žlutých za dva fauly domácí Jan Hájek. Osek B si tak připsal teprve druhý bod a stejně jako Dražejov na první výhru čeká.