--

--

Lanžhot sestřelil Ždírec, padly tří červené karty

15

Tři červené karty a čtyři branky ve druhém poločase. To bylo k vidění ve Ždírci.

V prvním poločase branka nepadla

Domácí začali velmi dobře. Nejblíže brance byl Pelikán, ale trefil jen tyč. Tutovku zahodil Vorpšal a v dobrých pozicích byl dvakrát i Pavel Novotný. Ve 26. minutě sudí Marinč udělil po rozmíšce s Královičem červenou kartu domácímu kapitánovi Fikarovi. Domácí však díky pozorné obraně Lanžhot do šancí nepouštěli.

Hosté po přestávce rozhodli

Ve 47. minutě hosté zahrávali standardní situaci, Bartoš našel Dovhanyuka a hosté vedli - 0:1. V 55. minutě se síly na hřišti vyrovnali, když byl vyloučen Hílek. V 57. minutě střílel Bartoš, míč se dostal k Dovhanyukovi a dosté vedli o dvě branky - 0:2. V 66. minutě viděl červenou kartu domácí Málek, který viděl červenou kartu za stažení Kleibera v samostaném úniku. nařízenou penaltu proměnil Dovhanyuk - 0:3. V poslední minutě dal koečnou podobu výsledku Bartoš - 0:4.

Lanžhot hraje v dalším kole s Břeclaví. Ždírec jede do Humpolce.

TATRAN Ždírec nad Doubravou
Martin Slavík (trenér): Prvních třicet minut se hrál parádní fotbal. Zápas ovlivnilo vyloučení. Je to škoda, protože to mohl být vrchol podzimu.

D. Bartaloš [-] - V. Bureš [-] , M. Koutný [-] (38. P. Jeníček [-] ) , D. Pelikán [-] , J. Málek [-] , M. Vopršal [-] , P. Pátek [-] (74. R. Kolouch [-] ) , L. Mrázek [-] (84. P. Klimeš [-] ) , J. Novotný [-] (77. J. Zahradník [-] ) , J. Fikar [-] , P. Novotný [-]