23.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Strmilov rozebral Jarošov už během první půle, třikrát se trefil Nečeda

16

Jednoznačný průběh měl zápas 23. kola mezi Strmilovem a Jarošovem. Domácí se už v první půli ujali tříbrankového vedení. Ve druhém poločase se zápas za rozhodnutého stavu spíše dohrával, ale přesto padly ještě tři góly. Tři branky vítězů vstřelil útočník Ondřej Nečeda.

TJ Jiskra Strmilov
M. Nesporý: Skvělý nástup do zápasu, od začátku jsme měli navrch. Už v jedenácté minutě jsme se ujali vedení, do poločasu jsme přidali další 2 góly. Ještě před koncem poločasu se zranil náš brankář. Druhý poločas se spíš už jen dohrával, hned od druhé půle začal hrát Jarošov trochu víc do těla, ale to nás neodradilo a vstřelili jsme ještě další 2 góly. 3 z 5 gólů vstřelil náš kapitán Ondřej Nečeda, ke konci zápasu ještě Jarošov dal jeden gól, ale to už nic nezměnilo po zásluze jsme vyhráli 5:1.

M. Přibyl [-] (46. J. Kubíček [-] ) - Z. Popelka [-] (61. D. Tůma [-] ) , J. Péč [-] , M. Novák [-] , M. Nesporý [-] (72. J. Hanzal [-] ) , D. Hanzal [-] , T. Dohnal [-] , O. Nečeda [-] , J. Valda [-] , F. Procházka [-] , T. Petr [-]