0:2
(0:2)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

13.04.2019 16:00

17.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2018-2019


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

FOTO: Jarní jízda Buku pokračuje, Stráž položil dvěma góly Schmirler


Branky


27

Za chladného sobotního odpoledne zajížděl celek Buku do Stráže nad Nežárkou, kde se v rámci utkání 17. kola Okresního přeboru utkal s tamějším Sokolem. Domácí si v zápase dokázali vypracovat dobré příležitosti, zradila je ale koncovka. To hostující Schmirler pálil před změnou stran ostrými a zajistili tak Buku důležité tři body.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Dvě branky Schmirlera rozhodly první poločas

V 17. kole se v sobotním odpoledni střetla mužstva z opačných konců tabulky. Zatímco Buk je na jaře zatím stoprocentní bez jediné inkasované branky, Stráž v letošním ročníku strádá a pohybuje se okolo sestupových příček. I tak bylo, ale jasné, že hosté to nebudou mít jednoduché, protože Stráž doma umí na Buk zahrát, poslední klání na tomto hřišti ovládla Stráž výsledkem 4:2. Začátek utkání se nesl v duchu smutečního aktu, kdy hráči uctili minutou ticha zesnulého. V prvních minutách první půle byla hra spíše vyrovnaná, Buk sice držel balón, ale k výraznějším šancím se nedostal. S přibývajícími minutami, ale hosté začali ostřelovat domácí branku a v 18. minutě se krásným lobem z hranice velkého vápna prosadil kapitán Buku Ondřej Schmirler - 0:1. Domácí využívali spíše rychlých brejků po ztrátách soupeře, ale výraznější šance to zatím nepřineslo. Ke konci poločasu se dokázal naopak znovu prosadit Ondřej Schmirler a přinesl tak Bukovským klid na kopačky do druhé půle. 

Ve druhé půli se diváci branek nedočkali

Druhá půle se nesla v podobném duchu jako ta první, ale s tím rozdílem, že hrozit začali i domácí. Brankář Vondrák vytáhl ze svého repertoáru několik skvělých zákroků a hlídal si svou jarní neprůstřelnost. Poslední minuty utkání bylo na hře hostí vidět, že si chtějí výsledek pohlídat a tak docházelo někdy až k zbytečnému zdržování. Žádný další gól už nepadl a tak si Buk odváží ze Stráže cenné tři body za vítězství 0:2.

Autor: Patrik LexaOhlasy k zápasuAC Buk
Patrik Lexa (hráč): Věděli jsme jak probíhá zápas Peče s Číměří a tak nám bylo jasné, že máme velkou šanci ještě zvýšit náskok na čele tabulky. Hlavní motto před utkáním bylo nepodcenit soupeře a trpělivě si vypracovat šance a ty proměnit. Naštěstí pro nás měl náš kapitán střeleckou náladu a dvěma góly rozhodl. Hodně nás v druhém poločase podržel i golman. S předvedenou hrou jsme byli vcelku spokojeni, ale v příštím kole nás čeká Kunžak, který nastřílel deset gólů Jarošovu a očekáváme zatím asi nejtěžší utkání na jaře. Samozřejmě opět děkujeme divákům Buku za podporu.Sestavy


TJ Sokol Stráž nad Nežárkou
J. Jedlička [-] - P. Přílepek [-] , T. Koudelka [-] , J. Kozel [-] , M. Zvára [-] , O. Šetka [-] (80. B. Chovítek [-] ) , O. Říha [-] (73. D. Mikloš [-] ) , D. Přílepek [-] , J. Jančura [-] , Z. Mládek [-] , P. Heger [-]

AC Buk
L. Vondrák [-] - F. Tomšík [-] (64. P. Lexa [-] ) , M. Šenkýř [-] , L. Vondráček [-] , O. Schmirler [-] - J. Kocourek [-] , O. Jasanský [-] , Z. Březina [-] (80. D. Hamerník [-] ) - J. Jaroš [-] , F. Opička [-] - P. Jon [-] (52. L. Moravec [-] )

ŽK: 60. T. Koudelka , 84. M. Zvára - 25. O. Schmirler , 89. L. Vondrák .
Hráči zápasu: O. Schmirler , L. Vondrák .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Hrkal Václav - DEVERA Radek, KOUDELKA Jiří.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
Administrátor klubu, Předseda klubu, Zpravodaj, Fotograf - SK Novosedly nad Nežárkou | Jihočeský | Jindřichův Hradec

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Hráč, Funkcionář, Administrátor klubu, Vedení klubu, Zpravodaj - TJ Sokol Halámky/Hranice | Jihočeský | Jindřichův Hradec

Tip: výhra hostů

Hráč, Funkcionář, Trenér, Fotograf - TJ Kunžak | Jihočeský | Jindřichův Hradec

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Hráč, Administrátor klubu, Zpravodaj - AC Buk | Jihočeský | Jindřichův Hradec

Tip: výhra hostů

Fanoušek, Hráč, Funkcionář, Administrátor klubu, Trenér - FC Peč | Jihočeský | Jindřichův Hradec

Tip: výhra hostů

Jan Valenta

Expert: Josef Novák
Tip experta: výhra hostů

Buk je na vítězné vlně a svojí kvalitu potvrdí i ve Stráži.

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Fanoušek, Funkcionář, Trenér, Administrátor klubu - TJ Nová Včelnice | Jihočeský | Jindřichův Hradec

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Rozhovory


Jméno ZB Ú BE
Nebyla nalezena žádná data
Zobrazit celou tabulku