23.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

Šlágr kola rozhodl z penalty Filip Duba

59. F. Duba (p.)
21

Sousedovice důležité utkání, zvládly skvěle. Napravily tak zaváhání z minulého kola z Březí a přibližují se k postupu.

Stovka diváků si na gól musela počkat

Podzimní zápas zvládly lépe Bělčice, které doma vyhrály 1:0 po brance Lukáše Krameše. Sousedovice se musely obejít bez Tomáše Glazunova, ale i tak byly v zápase favorité. Bělčice v zápase podávaly sympatický výkon a za lídrem soutěže tolik nezaostávaly, ale přesto Sousedovice mohly rozhodnout už ve 3. minutě, když M. Glazunov nastřelil tyč.

Duba proměnil penaltu

Po obrátce stran rozhodl v 59. minutě z pokutového kopu Filip Duba. Nicméně zápas se odehrál na kvalitní úrovni a Sousedovice udělaly důležitý krok k titulu.

Příští kolo Westra hraje v Dražejově. Bělčice doma vyzve Vacov, který už čtyři zápasy v řadě nebodoval.

FC Znakon Sousedovice
Přemysl Šroub, trenér: Věděl jsem, že k nám přijede kvalitní soupeř, a to se potvrdilo. My na Bělčice vletěli a hned od začátku jsme byli aktivnější. Už ve 3. minutě jsme nastřelili v tutovce M. Glazunovem tyč. Po celý zápas fungovala naše obraná činnost na jedničku a hosté se kromě pár standardek do ničeho nedostávali. Ve druhé půli jsme byli o něco aktivnější a po sólu Hracha přes celé hřiště a následném faulu kopala penalta. Duba ji na dvakrát proměnil. Od té doby jsme se zbytečně zatáhli a bránili výsledek. To se nám podařilo, a ještě jsme šli dvakrát sami na branku. Zasloužené vítězství.

J. Šilhan [-] - M. Mráz [-] , P. Kohout [-] , M. Linhart [-] (89. D. Horňák [-] ) , D. Marcinko [-] (80. O. Brynda [-] ) , F. Duba [-] , P. Masák [-] , V. Kacetl [-] , M. Glazunov [-] , P. Krejčí [-] , J. Hrach [-]