23.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

--

Kamenný Újezd rozstřílel Horní Planou

23

Kamenný Újezd už potřeboval zabrat a vyhrát. Soupeřem mu byla poslední Horní Planá. Favorit tak byl jasný a v zápase to potvrdil

První poločas nabídl šest branek

Domácí tým začal náporem, ale nedařilo se mu prosadit. Až po osmnácti minutách se trefil Jakub Rožboud 1:0. Další branka přišla po necelých deseti minutách, kdy mířil přesně Martin Sládek 2:0. Domácí tým pokračoval v náporu a další branku přidal Aleš Černý 3:0. Horní Planá, ale snížila trefou Marka Bednáře 3:1. O minutu později, ale domácí tým opět odskočil na rozdíl tří branek. Střelcem byl opět Martin Sládek 4:1. Chvilku před odchodem do kabin se trefil ještě domácí záložník Viktor Kotalík a zakončil tak výsledek poločasu na 5:1.

Domácím tým dovedl zápas s přehledem ke třem bodům

Po příchodu z kabin se obraz hry neměnil. Domácí tým byl i nadále lepší a také přidal další branku. Po druhé v zápase se trefil Viktor Kotalík 6:1. Domácí tým pak trochu zvolnil, přesto se dočkal další branky Alešem Černým 7:1. Hattrick pak završil Viktor Kotalík, který zvyšoval už na 8:1. Konečnou podobu výsledku pak dal hostující Martin Matas, který snížil na 8:2. Kamenný Újezd tak získal důležité tři body a v příštím kole jeden a hřiště Dolního Dvořiště. Horní Planá přivítá Boršov nad Vltavou.

TJ Sokol Kamenný Újezd
Martin Sládek (hráč): Měli jsme v hlavách, že toto utkání musíme vyhrát, ať to stojí co to stojí! Začali jsme dobře, vytvářeli jsme si šance, a hned v úvodu jsme dali na 1:0, dostali jsme herní pohodu a přidali další branku, 2:0. Poté jsme šli 3x pomalu sami na branku a neproměnili jsme. Museli jsme to hodit hned za hlavu a soustředit se na další šance a proměnit je! To byl jasný cíl už od úvodu zápasu, přidali jsme ještě 3 góly a za stavu 5:1 se šlo do kabin. Náš herní projev nebyl špatný, ale bylo tam dost nepřesností a chyb, jestli to bylo v hlavě ? Zřejmě ano, nutné 3 body. Druhy poločas začal stejně jako úvodní, hosté se snažili kombinovat, ale selhávali v rozehrávce a komunikaci, my jsme z toho těžili a stříleli góly. Hosté toho naběhali poměrně dost, ale přijeli akorát v 11 lidech a to je potom těžké. Ve druhé půli jsme přidali ještě 3 góly! Ale podle mého to nebyl úplně ten “pohodový zápas” ač to tak vypadá, ale nadřeli jsme se strašně moc, ale zlatý 3 body! Pochválím hosty za to, jaký přístup k tomu všemu mají, chtějí hrát fotbal a baví se tím. Ať se jim daří.

P. Petkov [-] - F. Filip [-] (58. M. Svobodný [-] ) , D. Průdek [-] , V. Kotalík [-] , R. Soukup [-] (51. J. Stegbauer [-] ) , M. Sládek [-] , D. Frnka [-] , J. Rožboud [-] , J. Komberec [-] , A. Černý [-] , M. Valenta [-]