Jihočeský | 1.B třída sk. A - Diskuze k soutěži obecně

Zde můžete vyjádřit svoje názory a okomentovat události, které přesahují jednotlivé zápasy. Ideální místo pro delší diskuze.

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
21. 9. 2020 21:52
Jsem fanouškem fotbalu,jako hry takové.Navíc jsem fanouškem SK Lhenice.Byl jsem přítomen fotbalového utkání skupiny 1B/A Malše Roudné B versus SK Lhenice.Ve Vaší rubrice Hráč kola je zařazen hráč č.14 Nekvinda.Ano dal 2 góly.Ale jeho hra?Přesně to vystihuje komentář výše
že skolil SK Lhenice.Ano jeho souboje s hráči soupeře nelze jinak nazvat,vždy skolil hráče soupeře bez zájmu o míč.V tom mu zdatně sekundoval hráč č.18 Míča-vždy letěl jako utržený vagón ne získat míč ale zastavit soupeře držením,lokty,bodyčekem.To nebyla hra tělem u obou zmiňovaných hráčů,ale bodyčky.Hráč č.14 Nekvinda přímo před námí zajel skluzem do hráče soupeře,kdyby tento nedával pozor,přišel o nohy.Hráč Nekvinda musel vědět,že míč nezíská.Jeho hra byla po celé utkání hulvátská a nebezpečná.Hráči SK Lhenice preferují technickou hru ,kterou ovládají.Ale proti soupeři,který na ně vyrukoval s takovouto zastrašovací hrou,kterou navíc tolerovali rozhodčí,nenašli účinou zbraň.
Co se týče rozhodčích,zřejmě byli delegování hokejovým a ne fotbalovým svazem.To k těm jasným bodyčekům.
Mám rád fotbal,kopanou nemusím!!!
Josef Beran
Vitějovice
1. 6. 2019 22:03
Pane Toth , podívejte se na dnešní výsledek Zlatka - Netolice !!! Vítězný gól dal záložník Skála , takže opravdu nehrajeme nakopávané míče jen na jednoho (Varyše) ..... Takže vy experte , klídek !!!
1. 6. 2019 22:07
Oprava , záložník Skála vyrovnával a náš sniper dal vítězný gól....... Prostě to umí ;-)
11. 4. 2018 12:45
Ondřej Husa
Dobrý den pane Mertl. Zde dávám vysvětlení:
Ve 14. kole jsem nikoho do sestavy kola nedal, protože jste prohráli v Kaplici. V sestavě podzimu by neměl chybět váš stoper Pepa Micák, který dvakrát ovládl hlasování v podzimní části a zasloužil si být v sestavě podzimu. Jelikož ale dvakrát ovládl anketu, dal jsem prostor jinému hráči na jeho postu (to je stejné jako v tomto kole, kdy jsem místo dvougólového Petra Fialy z Olešnice dal do sestavy Kubu Zárubu ze Suchdola, který odehrál velmi dobré utkání). V prvním jarním kole jsem neměl informaci o vašem utkání (toto beru jako mou chybu), tak jsem nechtěl do sestavy dát někoho od oka a zvolil jsem takovou, jaká byla. O tomto kole jsem Vám již psal, byl vyzdvihnut celý tým. Polemiku tedy můžeme vést na Sestavu podzimu, kterou jsem Vám vysvětlil, jak jsem to bral já. Samozřejmě jsem se nechtěl někoho dotknout!
12. 4. 2018 08:58
Fanoušek, Funkcionář, Administrátor klubu, Trenér, Zpravodaj - FC Šumava Frymburk | Jihočeský | Český Krumlov
Pane redaktore, proč mi odpovídáte na 14 kolo? já se na to neptal, já se ptal na sestavu podzimu, tam by měli být především hráči, kteří vyhráli v jednotlivých kolech! je to ale jen můj názor a vy si za to zodpovídáte! proti tomu nic nemám nic. nenechte se odradit a dělejte svou práci dál. Já si o tom myslím svý a pokud za celý jaro nebude v sestavě kola ani jeden Frymburák, tak se z toho nepopo! Aspoň budou vyhrávat anketu ostatní hráči, kterým to samozřejmě přeji. Tím bych to asi uzavřel a přeju těmto stránkám hodně štěstí. :) :)
11. 4. 2018 09:07
Fanoušek, Funkcionář, Administrátor klubu, Trenér, Zpravodaj - FC Šumava Frymburk | Jihočeský | Český Krumlov
p. Husa co to tady vyprávíte? vždyť v sestavě kola je několik hráčů, kteří také nebyli vyzdviženi. A ještě mi tedy vysvětlete proč nebyl z Frymburka nikdo nominován do podzimní sestavy, když na podzim měli asi 8 výher v sestavách kola a navíc skončili na 4 místě v tabulce? také byl nominovaný celý mančaft? a věřte nevěřte, že zde šlo i o celkem slušné ceny, které klub mohl získat! tak tady jsem to já jako úmysl viděl. v té sestavě by měli být především vítězové jednotlivých kol. nemyslíte? nechci se s vámi dohadovat, jsem rád, že se tomu věnujete, ale trochu objektivity by tomu slušelo!
10. 4. 2018 12:32
Ondřej Husa
Dobrý den, chválen byl celý mančaft za kolektivní výkon a ne jednotlivec, proto v sestavě chybí. Opravdu to není žádný úmysl, že není žádný hráč z Frymburku v sestavě kola
10. 4. 2018 10:07
Fanoušek, Funkcionář, Administrátor klubu, Trenér, Zpravodaj - FC Šumava Frymburk | Jihočeský | Český Krumlov
Zajímalo by mě proč jsou vetováni hráči Frymburka? To asi proto, že vyhrávají, a když tam někdo z nich byl tak vyhrál. Je to opravdu od redaktora úmysl, nebo nejapný žert?
7. 9. 2017 17:30
Seženeme multikáru s plošinou...
5. 9. 2017 21:11
Koukám Martin Hüttner jedeš bomby :-).Když mě na to břevno někdo vysadí a posadí tak by to šlo.:-)
13. 10. 2016 11:00
Hráč, Fanoušek, Administrátor klubu, Zpravodaj, eSport - TJ Dříteň | Jihočeský | České Budějovice
Rozhovor, rozhovor, rozhovor :D
15. 12. 2015 15:16
Pokud budeme volit objektivně a ne jenom kamarády, tak vítěz by měl být jasný.