Jihočeský | 1.B třída sk. A - Diskuze k soutěži obecně

Zde můžete vyjádřit svoje názory a okomentovat události, které přesahují jednotlivé zápasy. Ideální místo pro delší diskuze.

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
Ondřej Husa
Dobrý den pane Mertl. Zde dávám vysvětlení:
Ve 14. kole jsem nikoho do sestavy kola nedal, protože jste prohráli v Kaplici. V sestavě podzimu by neměl chybět váš stoper Pepa Micák, který dvakrát ovládl hlasování v podzimní části a zasloužil si být v sestavě podzimu. Jelikož ale dvakrát ovládl anketu, dal jsem prostor jinému hráči na jeho postu (to je stejné jako v tomto kole, kdy jsem místo dvougólového Petra Fialy z Olešnice dal do sestavy Kubu Zárubu ze Suchdola, který odehrál velmi dobré utkání). V prvním jarním kole jsem neměl informaci o vašem utkání (toto beru jako mou chybu), tak jsem nechtěl do sestavy dát někoho od oka a zvolil jsem takovou, jaká byla. O tomto kole jsem Vám již psal, byl vyzdvihnut celý tým. Polemiku tedy můžeme vést na Sestavu podzimu, kterou jsem Vám vysvětlil, jak jsem to bral já. Samozřejmě jsem se nechtěl někoho dotknout!
Fanoušek, Funkcionář, Administrátor klubu, Trenér, Zpravodaj - FC Šumava Frymburk | Jihočeský | Český Krumlov
Pane redaktore, proč mi odpovídáte na 14 kolo? já se na to neptal, já se ptal na sestavu podzimu, tam by měli být především hráči, kteří vyhráli v jednotlivých kolech! je to ale jen můj názor a vy si za to zodpovídáte! proti tomu nic nemám nic. nenechte se odradit a dělejte svou práci dál. Já si o tom myslím svý a pokud za celý jaro nebude v sestavě kola ani jeden Frymburák, tak se z toho nepopo! Aspoň budou vyhrávat anketu ostatní hráči, kterým to samozřejmě přeji. Tím bych to asi uzavřel a přeju těmto stránkám hodně štěstí. :) :)
Fanoušek, Funkcionář, Administrátor klubu, Trenér, Zpravodaj - FC Šumava Frymburk | Jihočeský | Český Krumlov
p. Husa co to tady vyprávíte? vždyť v sestavě kola je několik hráčů, kteří také nebyli vyzdviženi. A ještě mi tedy vysvětlete proč nebyl z Frymburka nikdo nominován do podzimní sestavy, když na podzim měli asi 8 výher v sestavách kola a navíc skončili na 4 místě v tabulce? také byl nominovaný celý mančaft? a věřte nevěřte, že zde šlo i o celkem slušné ceny, které klub mohl získat! tak tady jsem to já jako úmysl viděl. v té sestavě by měli být především vítězové jednotlivých kol. nemyslíte? nechci se s vámi dohadovat, jsem rád, že se tomu věnujete, ale trochu objektivity by tomu slušelo!
Ondřej Husa
Dobrý den, chválen byl celý mančaft za kolektivní výkon a ne jednotlivec, proto v sestavě chybí. Opravdu to není žádný úmysl, že není žádný hráč z Frymburku v sestavě kola
Fanoušek, Funkcionář, Administrátor klubu, Trenér, Zpravodaj - FC Šumava Frymburk | Jihočeský | Český Krumlov
Zajímalo by mě proč jsou vetováni hráči Frymburka? To asi proto, že vyhrávají, a když tam někdo z nich byl tak vyhrál. Je to opravdu od redaktora úmysl, nebo nejapný žert?
Koukám Martin Hüttner jedeš bomby :-).Když mě na to břevno někdo vysadí a posadí tak by to šlo.:-)
Hráč, Fanoušek, Administrátor klubu, Zpravodaj - TJ Dříteň | Jihočeský | České Budějovice
Rozhovor, rozhovor, rozhovor :D
Pokud budeme volit objektivně a ne jenom kamarády, tak vítěz by měl být jasný.

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FC Velešín 13 43:14 33
2 FK Spartak Kaplice 13 59:17 31
3 FK Boršov nad Vltavou 13 43:22 25
4 1. FC Netolice 13 50:25 25
5 SK Zlatá Koruna 13 34:32 24
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Jakub Varyš 28
2 Jakub Lesňák 23
3 Filip Pokorný 17
4 Tomáš Smékal 16
5 Marek Urazil 14
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Stanislav Drtina 59 64% 0
2 Jiří Koch 57 62% 0
3 Roman Šára 55 60% 0
4 Tomáš Plojhar 55 60% 0
5 Dana Bendová 54 64% 0
Zobrazit celou tabulku