Jihočeský | 1.B třída sk. A

Celostátní článek

NEJPRODUKTIVNĚJŠÍ TÝMY PODZIMU: Který dal nejvíce branek?

05.12.2023 10:40 0

Přinášíme žebříček nejproduktivnějších týmů fotbalového podzimu! Které týmy v České republice vstřelily nejvíce branek a které vychází z žebříčku nejlépe při započtení koeficientu náročnosti jednotlivých soutěží?

Celostátní článek

SMOLAŘ PODZIMU – Jeden hráč už si stihl dát hned tři vlastní góly!

05.12.2023 10:23 0

Jsem smolař! Vlastní gól, a zrovna si ho musím dát já a být za dřeváka! Možná že právě takové myšlenky jste měli ve fotbalovém podzimu po rozvlnění sítě za zády brankáře vašeho týmu. Nebojte, nebyli jste v tom sami, vlastenec taková vzácnost nebyla...

 

Celostátní článek

NEJTRESTANĚJŠÍ TÝMY PODZIMU: Která mužstva obdržela nejvíce karet?

04.12.2023 13:00 0

V ohlédnutí za uplynulým fotbalovým podzimem jsme se tentokrát zaměřili na to, které týmy obdržely nejvíce žlutých a které nejvíce červených karet!

Celostátní článek

FOTOSERIÁL: Pozor na nádobíčko!

01.12.2023 18:04 0

Není zranění, jako zranění. Ať už je hráč sebevíc zapálený, jsou "poklady", o které by byla škoda přijít na úkor hry. Doma by se to asi špatně vysvětlovalo…

Celostátní článek

ZLÝ MUŽ PODZIMU: Kdo nasbíral nejvíce karet?

30.11.2023 10:24 0

 

Koho rozhodčí v uplynulém fotbalovém podzimu nejvíce napomínali? Prošli jsme soutěže, které na fotbalunas.cz sledujeme, tedy od nejvyšší soutěže České republiky až po IV. třídy a výsledkem je unikátní žebříček zlých mužů českého fotbalu!

Celostátní článek

TOP 200 KANONÝRŮ PODZIMU - Vládne střelec z I.B třídy!

29.11.2023 12:39 0

Sestavili jsme žebříček nejlepších kanonýrů českých trávníků podzimu 2023! Detailně sledujeme dění od první ligy až po čtvrté třídy, ale jak najít nejlepší střelce z celé republiky? Podívejte se, jak dopadlo srovnání kanonýrů napříč všemi soutěžemi!

Celostátní článek

FOTOSERIÁL: Fanoušci

24.11.2023 14:20 0

Dnešní díl FOTOSERIÁLU věnujeme těm, bez kterých by to nešlo. Teda takhle, šlo, ale nebylo by to ono. Slova podpory, útěchy, ale i pohoršení je to, co hráče žene kupředu a podněcuje k lepším výkonům... Takže jedno velké DÍKY!

Článek

JIHOČESKÝ KRAJ: Připravili jsme nejlepší sestavy podzimu! Hlasujte pro své favority

22.11.2023 12:39 0

Neváhejte a podporujte svého favorita v anketě o hráče podzimní části. V několika soutěžích Jihočeského kraje jsme totiž zveřejnili top jedenáctky fotbalového ročníku - HISENSE SESTAVY PODZIMU! Hlasování je dlouhodobou záležitostí, přesto může rozhodnout každý hlas, tak hlasování neodkládejte a podporujte svého favorita pravidelně. Z jedenáctky výherců s nejvíce hlasy se hned trojice hráčů může těšit na hodnotné ceny od partnera ankety Hisense!

 

Celostátní článek

TOP FOTKY TÝDNE: Co na mě řveš?!

21.11.2023 21:14 0

Podzimní dohrávky byly plné žlutých a červených karet, které ovšem nesbírali jen hráči, ale i trenéři... Co se dá dělat, občas je to o nervy.

Celostátní článek

Kdo z uživatelů si za svou aktivitu vysloužil odměnu za říjen a listopad?

21.11.2023 15:07 0

Poslali jste k některému z utkání fotky, hodnocení či reportáž? Děkujeme všem uživatelům, kteří na našem webu aktivně přispívají a pomáhají tak vytvářet to nejsledovanější místo, které amatérský fotbal v České republice má! Pro aktivní uživatele fotbalunas.cz máme nachystány ceny v podobě voucherů od Pivovary Lobkowicz a předplatného internetové televize Telly! Kdo bude odměněn za měsíc říjen a listopad? A ZÁROVEŇ NEZAPOMÍNEJTE! Ve hře jsou i fantastické ceny od Hisense - více ZDE.

 

Celostátní článek

NEJ PODZIMU: Jaké byly největší debakly podzimu a kolik branek za zápas bylo maximem?

21.11.2023 14:51 0

Jedině na fotbalunas.cz jste mohli po každém hracím kole sledovat v průběhu celého fotbalového podzimu ty nejzajímavější statistiky. Přinášíme souhrn za podzimní část sezóny 2023/24!

 

Celostátní článek

HISENSE SESTAVY PODZIMU - Vyhrajte mimo jiné tyčový smart vysavač Hisense HVC6264BK

20.11.2023 17:04 0

 

Třetí cena pro podzimní část fotbalové sezóny s partnerem Hisense a jednoho z výherců Hisense sestav podzimu přijde vhod všude tam, kde je potřeba uklízet písek z bot a odrolené bláto po tréninku v autě i v předsíni! Smart bezkabelový vysavač Hisense HVC6264A s motorem nahoře, cyklonovým sáním a variabilním využitím rozhodně potěší!

Celostátní článek

HISENSE SESTAVY PODZIMU - Vyhrajte mimo jiné soundbar Hisense HS312 a nechte se pohltit prostorovým zvukem!

20.11.2023 17:02 0

 

Je tu druhá cena pro vítěze jedné z Hisense sestav podzimu! Zvuková lišta, nebo jestli chcete Soundbar Hisense HS312, kolem vás vytvoří prostorové zvukové pole a s výkonem 300 W vás rozhodně zvedne ze sedačky, když se před vámi na obrazovce rozvine filmové nebo sportovní drama a zrovna váš tým vsítí branku soupeři. Dokonalý společník k některému ze 4K televizorů Hisense! Hlasujte pro svého favorita v jedné ze zveřejněných Hisense sestav podzimu.

Celostátní článek

K vylosovanému šťastlivci z Hisense sestav podzimu zamíří 4K QLED TV Hisense 50E7HQ

20.11.2023 16:30 0

Vyhlašujeme hlavní cenu pro vylosovaného Hisense HRÁČE PODZIMU! Odměnou bude skvělá Smart TV Hisense 50E7HQ s 50palcovou QLED obrazovkou s kvantovými tečkami, rozlišením 4K, kinotechnologií Dolby Vision a umělou inteligencí pro optimalizaci obrazu. Nechybí ani prostorová zvuková technologie DTS Virtual: X s potlačením šumů a dalšími vymoženostmi pro intenzivní zážitky při sledování filmů, seriálů, sportovních přenosů i hraní her! Hisense sestavy podzimu už najdete na našem webu, hlasujte pro své favority!

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA Tomášem Hromadou - 13.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

Jihočeský | 1.B třída sk. A
Jihočeský 20.11.2023 15:05 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 13. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Celostátní článek

FOTOSERIÁL: Gólmani, ti tvrdý chleba maj...

17.11.2023 14:06 0

Podzimní sezóna je pomalu u konce, a tak je na čase vypustit do světa první ohlédnutí za tím nejlepším, co nám letošní podzim přinesl. A začneme hezky od strážců branek – brankářů. Jelikož mít v týmu šikovného brankáře je doslova výhra! Není to jen o tom, chytit míč… No, i když…

Celostátní článek

DIVOČINY PODZIMU: Napadení rozhodčích nebo zloděj, který vybral týmu šatnu a ještě odjel jedním z aut

16.11.2023 07:46 0

Napadnout sudího? Jako kdyby se z této záležitosti stala běžná součást zápasů. Aspoň podle událostí tohoto podzimu, kdy pomalu nebyl hrací víkend, kdy by se některý z rozhodčích nedostal do pořádné šlamastyky… Ale přehled podzimních divočin, přešlapů a kauz na českých trávnících a stadionech byl daleko rozmanitější, přesvědčte se sami.

Celostátní článek

HISENSE SESTAVY PODZIMU – Hlasujte pro své favority! A nadále nám můžete zasílat tipy na hráče

16.11.2023 07:45 0

Neváhejte a podporujte svého favorita v anketě o hráče fotbalového podzimu. V několika desítkách soutěží jsme totiž zveřejnili top jedenáctky podzimní části fotbalového ročníku - HISENSE SESTAVY PODZIMU! Hlasování je dlouhodobou záležitostí, přesto může rozhodnout každý hlas, tak hlasování neodkládejte a podporujte svého favorita pravidelně. Z jedenáctky výherců s nejvíce hlasy se hned trojice hráčů může těšit na hodnotné ceny od partnera ankety Hisense!

Celostátní článek

TOP FOTKY TÝDNE: Závěr podzimu byl plný emocí

14.11.2023 19:04 0

Svatý Martin nám místo zimy přinesl pár vyhrocených situací. Místo sněhových vloček lítaly facky, ale i úsměvy doprovázející loučení s fanouškama.

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA PODZIMU - Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

15.11.2023 20:00 0

Je za námi podzimní část. Po polovině soutěže vede soutež s náskokem sedmi bodů tým Lhenic, před druhým Českým Krumlovem B. S koncem podzimní části přichází čas na ideální jedenáctku podzimu

Celostátní článek

Fortuna přála dalším tipérům, kteří za přesné tipy získávají cenu!

14.11.2023 14:09 0

Vždy od úterý mohou uživatelé fotbalunas.cz tipovat výsledky nadcházejícího kola. Některým tipérům se dokonce povede odhadnout celé kolo určité soutěže bez jediného zaváhání. A právě takové odměňuje týden co týden sázková kancelář Fortuna!

Celostátní článek

HVĚZDY V PRALESE: Václav Kadlec přidal další branky a už je nejlepším střelcem krajského přeboru

14.11.2023 13:50 0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo o uplynulém víkendu?

Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Třináct žlutých, tři červené karty. Tenhle zápas okresního přeboru se nehrál v rukavičkách

14.11.2023 13:25 0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou poslední podzimní zápasy, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 13.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

13.11.2023 14:07 0

Podzim napsal poslední kapitolu a fotbalunas.cz vám přináší nejlepší jedenáctku posledního kola

Reportáž

Frymburk doma porazil Trhové Sviny B


Podzim završil Frymburk výhrou nad B týme Trhových Svinů. I tak má za sebou hostujicí tým povedený podzim.


Reportáž

Boršov zakončil podzim výhrou v Mladem


Boršov zavítal do Mladé a výhrou se mohl posunout na společnou třetí pozici mezi další týmy.


Reportáž

LEDENIČTÍ JAKO JEDINÍ NA PODZIM VYLOUPILY CHVALŠINY


Až v posledním utkání podzimní poloviny sezóny chvalšinská tvrz padla poté, co třinácté kolo jedinou vstřelenou brankou orazítkovaly Ledenice. Ty si z domoviny Sokola jako jediné odvezly plný skalp. Oba soupeři proto ve vyrovnané neúplné tabulce přezimují na sousedních pozicích s minimálním bodovým rozdílem.


Reportáž

VIDEO: Lhenice doma za všechny body


V posledním kole přivítaly Lhenice druhý tým tabulky B tým Českého Krumlova. 


Reportáž

Rezerva Kaplice zakončila podzim vítězně


K poslednímu utkání podzimní části zavítala kaplická rezerva na hřiště nováčka z Loučovic.


Celostátní článek

Chystáme HISENSE sestavy podzimu! Pošlete nám své tipy na hráče, kteří zářili

10.11.2023 13:08 1

Fotbalunas.cz přinese čtenářům unikátní možnost zvolit hráče podzimu v soutěžích České republiky, ve hře budou v HISENSE sestavách podzimu pro jednotlivé hráče zajímavé ceny. Sestavte i vy svou ideální sestavu soutěže napříč všemi týmy dané soutěže a pošlete nám vaši ideální sestavu na mail info@fotbalunas.cz, nebo jí vložte SEM

 

Reportáž

Souboj rezerv skončil remízou


Rezrva Českého Krumlova poslední zápasy ztrácí a nejinak tomu bylo i v zápase proti rezervě Hluboké nad Vltavou.


Celostátní článek

HVĚZDY V PRALESE: Václav Kadlec má s Milínem našlápnuto do divize. Kdo další se ukázal?

09.11.2023 14:02 0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo o uplynulém víkendu?

Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Při výhře 18:0 se kanonýr trefil osmkrát

09.11.2023 13:26 0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

Celostátní článek

Tipovali jste výsledky v jakékoliv soutěži? Možná právě vy jste vyhráli cenu od Fortuny!

09.11.2023 13:04 0

Vždy od úterý mohou uživatelé fotbalunas.cz tipovat výsledky nadcházejícího kola. Některým tipérům se dokonce povede odhadnout celé kolo určité soutěže bez jediného zaváhání. A právě takové odměňuje týden co týden sázková kancelář Fortuna!

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA Jakubem Máčlem - 12.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

Jihočeský | 1.B třída sk. A
Jihočeský 09.11.2023 11:38 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 12. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Celostátní článek

V srpnu prohrál svůj životní zápas, jeho tým vytvořil sbírku!

08.11.2023 15:50 0

Dobročinné sbírky na Donio.cz nejsou ničím, co by v dnešní době nikdo z českých uživatelů internetu neznal. A právě zde se nachází příběh bývalého amatérského fotbalisty Jiřího Bakalaře, který 30.8.2023 prohrál svůj poslední životní zápas. Na rozlučku s kariérou už bohužel nedošlo.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 13.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

08.11.2023 15:15 96

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Celostátní článek

TOP FOTKY TÝDNE: Je libo vodní pólo?

08.11.2023 11:40 0

Začíná to být na hřištích zajímavé, ostatně jako každý rok na konci podzimní sezóny. A co ten sníh, stihne se?

Reportáž

Lhenice vezou důležité body


Zápas kola se hrál ve Slávči, kde domácí rezrva trhových Svinů přivítala Lhenice.


Reportáž

Chvalšiny vezou body z Olešnice


Poslední výjezd podzimní poloviny ročníku znamenal pro Chvalšinské příležitost k důležitému venkovnímu skalpu. Přestože Olešnici náleží poslední příčka tabulky a v minulém kole k zápasu neodcestovala, jednostranně se zápas nevyvíjel. Na úvodní trefu hostů dokázal domácí tým zareagovat, papírovému favoritu však pomohl dobrý vstup do druhého poločasu. To utkání rozhodlo.


Reportáž

Frymburk veze všechny body


Utkání hrané takzvaně o šest bodů, to byl duel kaplické rezervy a Frymburku.


Reportáž

Loučovice vezou bod z Boršova


Loučovice zajížděly do Boršova. Tomu se poslední kola moc nedaří a ztrácí poměrně dost bodů. 


SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 12.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

06.11.2023 14:06 0

Předposlední podzimní kolo je za námi. Jak vypadá jeho ideální jedenáctka?

Celostátní článek

Dali gól... A rozhodčí následně udělil šestnácti hráčům tohoto týmu žlutou kartu!

05.11.2023 20:49 0

Ano, nespletli jsme se, titulek skutečně sedí. Šestnácti hráčům jednoho týmu udělil sudí v jediném okamžiku žlutou kartu. Ptáte se, jak je to možné? Vysvětlení je prosté...

Celostátní článek

Další případy násilí proti rozhodčímu. Jeden zápas se kvůli napadení ani nedohrál!

05.11.2023 10:27 0

Rozhodčí si o víkendu užili v některých utkáních další perné chvíle. 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA Zdeňkem Chupíkem- 11.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

Jihočeský | 1.B třída sk. A
Jihočeský 02.11.2023 12:52 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 12.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

02.11.2023 12:44 109

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Hattrick Bauera na výhru nestačil


Větřní před týdnem překvapilo výhrou na půdě Českého Krumlova B. Tři body chtělo potvrdit doma proti dalšímu rezervnímu týmu. 


Celkový počet: 3979
Zpět na Jihočeský kraj

Nejnovější diskuze

D. Bendová 13:17 12.11.2023 Tip: výhra domácích Hluboká
j. bulant 6:56 11.11.2023 Tip: výhra domácích Vltavan
j. bulant 6:56 11.11.2023 Tip: výhra domácích Větřní
j. bulant 6:56 11.11.2023 Tip: výhra domácích Lhenice
j. buřič 17:24 10.11.2023 Tip: remíza Frymburk - T.Sviny
j. buřič 17:24 10.11.2023 Tip: výhra domácích Chvalšiny
j. buřič 17:24 10.11.2023 Tip: výhra domácích Mladé
J. Havlíček 13:29 9.11.2023 Je smutné když někdo napíše takový blábol, byl jse
D. Bendová 9:23 4.11.2023 Tip: výhra hostů Chvalšiny
D. Bendová 9:23 4.11.2023 Tip: výhra domácích Roudné
D. Bendová 9:23 4.11.2023 Tip: výhra domácích Č. Krumlov
D. Bendová 9:23 4.11.2023 Tip: remíza Kaplice - Frymburk
D. Bendová 9:23 4.11.2023 Tip: výhra domácích Ledenice
D. Bendová 9:23 4.11.2023 Tip: výhra hostů Lhenice
I. Hrabovský 11:06 28.10.2023 Tip: výhra hostů Boršov

Zobrazit další diskuze