--

--

Zápas o pomyslných šest bodů rozsekl důležitou brankou Krejčí

31

Čtyři zápasy v řadě Jindřichův Hradec nebodoval. Neuspokojivý závěr podzimu mohl napravit v Plzni, kde se střetl s místní Doubravkou. Ta měla před zápasem ještě o bod méně, a tak to byl zápas o pomyslných šest bodů. Dlouho to vypadalo na remízu, poslední desetiminutovka ale rozhodla.

Jindřicháč vedení neudržel

V důležitém zápase pro oba aktéry šli do vedení hosté. Výkop gólmana Hulíka propadl až k Tomanovi, který potvrdil instinkt střelce, přelstil bránícího hráče a skóroval - 0:1. Toto vedení však nevydrželo Jindřicháči dlouho a po dvou minutách se pomyslné misky vah vyrovnaly, když se trefil Roubal - 1:1. A když se ve 37. minutě prosadil Skopový, bylo o poločasovém vítězi jasno - 2:1.

Krejčí rozhodl

Pět minut po úvodním hvizdu druhé půle byl Toman i u další branky. Potáhl míč po pravé straně a ostrým centrem našel Janáka, který umístil míč tam, kam patří - 2:2. Hosté mohli jít i do vedení, ale v tomto poločase se potvrdilo nepsané pravidlo nedáš - dostaneš. V 83. minutě dostal příliš prostoru v šestnáctce Krejčí a do protipohybu Hulíka rozhodl o vítězi zápasu - 3:2.

SK Senco Doubravka
Jaromír Šimr, trenér: "Bylo to pro nás důležité utkání. Soupeři jsme odskočili a udrželi kontakt s týmy před námi. Bylo to ubojované, ne tak dobré jako jindy, ale vůlí jsme to zvládli."

J. Turek [-] - P. Petrželka [-] , L. Roubal [-] (85. D. Šural [-] ) , D. Künstner [-] , J. Trojanec [-] (90. J. Motl [-] ) , V. Světlík [-] (68. M. Ungr [-] ) , D. Skopový [-] (89. B. Shklyarskyy [-] ) , O. Stružka [-] , D. Novák [-] , P. Krejčí [-] , P. Knakal [-]