Staré Hobzí urvalo výhru v Novosedlých

31

Novosedly nad nežárkou - Souboj ze středu tabulky Okresního přeboru dopadl lépe pro fotbalisty Starého Hobzí, když dokázali vyhrát v Novosedlých 2:1. Hosté po čtyřech minutách vedli a své vedení navýšili ve druhém poločase. Domácí se zmohli pouze na korigování výsledku a hobežtí si odvážejí velmi cenné tři body.

SK Novosedly n. Než
Václav Kroupa (vedoucí mužsta): Bohužel na nás několik posledních zápasu dopadla herní i hráčská krize. Projevuje se čím dál hlouběji tréninkový výpadek. I před tímto zápasem jsme byli rádi, když seženeme 11 lidí. Začátek jsme opět zaspali a už ve 4. minutě jsme zapomněli na malém vápně samotného útočníka a prohrávali 0:1. Soupeři jsme napomáhali zbytečnými chybami v rozehrávce a zbrklostí. Ještě že nám dobře fungovala obrana, kde hodně míčů posbíral stoper Kroupa. Soupeř byl první poločas prostě lepší. Ani začátek druhé půle nezačal o mnoho lépe, zbytečná chyba a zvýšení na 0:2. Bylo štěstí, že soupeř začal bránit jenom výsledek a stáhl se. Nám najednou narostla křídla a konečně se dostali do hry naši rychlíci Voldřich, Kubo, Hladílek, které ze zálohy doplňoval Poborský a srdnatě bojující druhý brankář Michal, kterého jsme museli nasadit do hry. Nám se po jednom z brejků podařilo snížit Voldřichem na 1:2 a začínali soupeři zatápět. Po tvrdé střele Poborského propadl míč brankáři mezi nohy a my se už začali radovat, ale ten stačil ještě na brankové čáře míč chytit. Chyběl nám citelně Vohák, protože jsme zahrávali nespočet trestných kopů, ale bohužel jsme netrefili branku. Posílili jsme útok, ale prostě nám nebylo souzeno. Doufám že se ctí odehrajeme poslední zápas a přes zimu se dáme zdravotně do pořádku.

Počet diváků: 60. Rozhodčí: ŠVEC Bohumil - KOŘÍNEK Luboš, KOUDELKA Jiří.