25.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Studená ve Staré Hlíně pouze remizovala a zkomplikovala si boj o první místo

25

Studená měla v úvodu utkání ve Staré Hlíně jasnou převahu, což jí přineslo vedoucí branku v 20. minutě, kdy Jakub Pospíšil skóroval hlavou. Stará Hlína poté převzala v utkání otěže a měla velký tlak, který vyustil v poločasové vedení 2:1. Ovšem jen do 52. minuty, když vyrovnal Doležal. Poté ještě přišly na každé straně dvě branky. Studená tak vydřela na hřišti Staré Hlíny pouze bod za remízu 3:3.

FK Studená
Petr Adamec (trenér): Bohužel ani k dalšímu zápasu jsem se za klukama raději nevydal a čekal v Brně na nový přírůstek do rodiny. V prvním poločase jsme tentokrát nehráli vůbec dobře a jen díky skvěle chytajícímu Ondrovi Kadlecovi jsme prohrávali jen 2:1. Do druhé půle jsme vstoupili dobře a výsledek otočili. Ke konci po penaltě na 3:3 jsme se strachovali o výsledek. Nakonec jsme remízu uhráli a v posledním zápase si to s Velenicema rozdáme o prvenství. Velenice budou v tomto zápase velkým favoritem. Hrají velmi dobře a jsou komplet. Oni měli problémy s absencema na podzim, my pro změnu připomínáme lazaret na jaře. I bez klíčových hráčů Dvořáka, Adamce a Lindourka se pokusíme vyhrát. Nejde nám o postup, ale získat tři body a zvítězit v letošním OP chceme. Pro mě je ale náš tým už vítězem teď. Neskutečný, jak se mlaďoši poprali o každý výsledek na jaře a dokázali, že už dávno Studená není jen o Liborovi Dvořákovi. Jsem na tento tým opravdu pyšnej, ať už to v sobotu dopadne jakkoli.