1:1
(1:1)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

17.11.2017 13:30

1.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2017-2018


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

V páteční dohrávce se Halámky a Stará Hlína rozešli smírně


Branky


0

Halámky přivítaly soupeře ze Staré Hlíny se kterým dohrávaly utkání 1. kola, které bylo odloženo z důvodu velmi silné bouřky s krupobitím. Stará Hlína nepotvrdila zcela své postavení v tabulce a ve vyrovnaném utkání se oba soupeři rozešli smírně. Zítra je čeká opakované utkání na půdě Staré Hlíny, tentokrát v nepovedeně nařízené předehrávce jarního kola.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Poločas skončil remízou

Prvních pětadvacet minut se obě mužstva spíše oťukávali a hra se odehrávala většinou ve středním pásmu. Stará Hlína hrozila střelami z dálky, které však postrádaly razanci a nebo směr. Domácí se snažili kombinovat spíše křídelní hrou primárně na svého kanonýra L. Slavíka. Ten také v 26. minutě po svém úniku centroval pouze do rukou gólmana hostí a hned z toho byl rychlý protiútok. Hostující hráč dobře viděl Záviše mírně před bránou a snažil se ho z dálky přehodit. Ten však stačil střelu vyškrábnout na roh. Ve 27. minutě už udeřilo, když domácí udělali v obraně velkou chybu a hostující Miroslav Pfeifer prchal osamocen na Záviše. Toho obešel a dával do prázdné 0:1. Vedení však hostům vydrželo pouhou minutu, když při takřka totožné situaci na druhé straně nahrával do úniku Adensam na Ladislava Slavíka a domácí střelec udělal to samé a po obejití Chalupského i on uklízel do prázdné 1:1. Hra se po těchto momentech vrátila do stejných kolejí. Až na 37. minutu, když hostující hráč po centru zleva asi o metr minul domácí bránu. Do přestávky se již nic nezměnilo a do kabin se šlo za remízového stavu.

Druhá polovina skončila bez branek

Domácí decimovaní zraněními museli během druhé půle udělat hned tři změny v sestavě a proto také nemohl mimo jiné hrát od začátku jejich středový hráč Jirka Herzog. Hosté vystřídali také třikrát a to se zřejmě projevilo i na kvalitě utkání. To spadlo pod průměr, byla to spíše neurovnaná hra s řadou nepřesností. Hosté sice měli optickou a územní převahu, kterou se snažili nátlakovou hrou přetavit ve vedoucí branku, ale jejich snahy končily převážně před šestnáctkou nebo špatným zakončením. Halámky spoléhaly především na brejky a vinou zranění dohrávaly někteří hráči na krev. Ani domácí tedy nebyli úspěšní a tak zápas skončil asi zaslouženou remízou. S kým ovšem přicestují zítra do Staré Hlíny ke skvěle vymyšlené předehrávce jarního kola je otázkou.

Autor: Jiří SamecOhlasy k zápasu


TJ Sokol Halámky/Hranice
Jiří Samec (vedoucí mužstva): K dohrávce 1. kola k nám přijel silný mančaft ze Staré Hlíny a dával najevo svou sehraností své postavení v tabulce. Místy měl územní převahu a snažil se nátlakovou hrou nás přehrávat. Jejich zakončení však končilo často střelami mimo bránu. Nám se nakupili zranění během podzimu a opět jsme sestavu byli nuceni protočit a postavit jinak. Myslím, že zápas skončil zaslouženou remízou a my ji bereme. Všem našim hráčům děkuji za bojovnost, vím, že jsou pokopaní za celý podzim a mají toho dost. Co ovšem netuším a nevím v jaké sestavě zítra přijedeme opět do Hlíny k nesmyslně nařízené předehrávce jarního kola. Co jsem četl reporty v předchozím kole, tak nejsme sami co si to myslíme, ale pravděpodobně se nic nezmění. Je smutné, že se nekouká na zdraví hráčů, jejich zaměstnání a ostatní. Přitom se bude hrát pouze krajský a okresní přebor.
Sestavy


TJ Sokol Halámky/Hranice
D. Záviš [-] - P. Kollmann [-] , J. Macho [-] - M. Slavík [-] , R. Adensam [-] (59. J. Slonek [-] ) - L. Slavík [-] - A. Havel [-] (50. R. Herzog [-] ) , R. Duda [-] , K. Juráň [-] , P. Kubák [-] , M. Svoboda [-] (76. J. Herzog [-] )

FK Stará Hlína
J. Chalupský [-] - P. Makovička [-] , M. Šauer [-] , D. Novák [-] , R. Jičínský [-] - R. Chmátal [-] , J. Mašek [-] (46. P. Šauer [-] ) , M. Vonka [-] , V. Hadač [-] - V. Marek [-] (46. S. Kadlec [-] ) , M. Pfeifer [-] (67. P. Rychlý [-] )

ŽK: 38. A. Havel .
Hráči zápasu: J. Macho , A. Havel .
Počet diváků: 40.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.