4:1
(3:0)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

15.06.2024 14:00

12.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Béčko Třebětic porazilo bronzový Jarošov


Branky


7. P. Bastl , 24. V. Pokorný , 35. L. Blažek (vl.) , 58. T. Pokorný - 85. D. Strojek
22

Fotbalisté Třebětic porazili ve 12. kole Okresního přeboru Jarošov 4:1 a navázali na vysoké vítězství z minulého kola. Domácí poslal do vedení v 7. minutě Petr Bastl, před přestávkou vedení navýšil Václav Pokorný. Třetí branku si hosté vstřelili sami. Čtvrtý gól hostů přidal po hodině hry Tomáš Pokorný. Čestný úspěch hostů vstřelil pět minut před koncem zápasu Daniel Strojek. Nováček z Třebětic zakončil premiérovou sezónu na pěkném pátém místě. Jarošov skončil dokonce třetí. 

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Domácí po poločase spokojenější

Poslední zápas sezony se třetímu Jarošovu vůbec nepodařil. Domácí dali první gól už v 7. minutě díky Petru Bastlovi po standardní situaci - 1:0. Na hřišti byli domácí trochu lepším týmem a po špatné rozehrávce ve 28. minutě vstřelili druhou branku, jmenovitě Václav Pokorný - 2:0. Do konce prvního poločasu padnul do jarošovské branky ještě jeden gól. Po pěkné akci Třebětic si srazil míč do vlastní branky Bláža - 3:0. Tímto výsledkem také skončil první poločas. 

Domácí berou další tři body

Jelikož domácí vedli 3:0, tak ve druhém poločase byli více aktivní hosté, přesto domácí Tomáš Pokorný vstřelil čtvrtou branku. Na závěr zápasu se hosté dočkali také gólu. Daniel Strojek se prosadil na své straně a vstřelil nádherný gól - 4:1. Tímto výsledkem skončil zápas, který ovládli domácí hráči. 

Zdroj: FacebookOhlasy k zápasu


FK Sokol Třebětice B
Marek Kelbler (hráč): V sobotu nás čekal poslední zápas sezony a to doma. Jarošov, výborně hrající tým. Nicméně nám se podařilo vstřelit brzy branku a eliminovat rychlost soupeře, což nakonec vedlo k úspěchu. Na závěr sezony se nám podařilo vyhrát a zakončit tak pro nás úspěšnou sezonu. Teď si chvíli od fotbalu odpočineme a budeme se těšit na začátek nové sezony.

Sokol Jarošov nad Nežárkou
Facebook: Fotbalová sezóna 2023/24 je u konce. Po krátké době v pralese se Jarošov opět představil v Okresním přeboru. I když jsme byli nováčci soutěže, cíl pro sezónu jsme si stanovili, skončit do třetího místa. Dalším důležitým cílem bylo pro nás, abychom hráli atraktivní fotbal bez zbytečného nakopávání. Chtěli jsme být stále aktivní na balónu, určovat tempo zápasu. V domácím prostředí se nám to dařilo na výbornou. Venkovní zápasy, tam nám to trochu drhlo a pro příští sezónu máme na čem pracovat. Celkově hodnotíme odehranou sezónu jako velmi úspěšnou. Jarošov ukázal, že do Přeboru patří právem a pro příští sezónu máme jen nejvyšší cíle. Děkujeme Všem našim fanouškům za výbornou podporu a budeme se na vás těšit v příští sezóně.Sestavy


FK Sokol Třebětice B
A. Pokorný [-] - V. Pokorný [-] , J. Dolák [-] , B. Novák [-] , P. Bastl [-] , V. Čurda [-] , M. Kubeš [-] , Š. Bastl [-] , T. Přívětivý [-] , P. Bastl [-] , W. Vrba [-]

Sokol Jarošov nad Nežárkou
R. Máca [-] - L. Blažek [-] , F. Lukš [-] , L. Hudeček [-] - M. Rakušan [-] , T. Kučera [-] , D. Strojek [-] , M. Stejskal [-] - T. Grünn [-] , P. Bednář [-] - R. Chalupa [-]

ŽK: 31. W. Vrba , 60. J. Dolák - 43. L. Hudeček , 52. M. Rakušan .
Hráči zápasu: T. Pokorný , V. Pokorný , P. Bastl .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: TOMEČEK Josef - MAŇHAL ING. Jan, SUCHAN Tobiáš.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: remíza

Tip: remíza

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Administrátor klubu, Předseda klubu, Zpravodaj - SK Novosedly nad Nežárkou | Jihočeský | Jindřichův Hradec

Tip: výhra hostů

Tip experta: výhra domácích

Domácí doma body nerozdávají, myslím si, že těsně zvítězí.

Tip: výhra domácích

Tip: remíza

Tip: remíza

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích