Jakub Macho
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 6.6 |
Kariéra
| 2015-2016 | TJ Sokol Halámky/Hranice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 15:30 | Halámky/Hranice - Hamr | 4:2 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 10:00 | Majdalena - Halámky/Hranice | 3:2 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 06.09. 15:30 | Halámky/Hranice - K.Řečice B | 3:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:30 | Halámky/Hranice - Třeboň C | 1:10 (0:5) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:30 | Halámky/Hranice - Stráž B | 3:4 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | N. Ves n.L. - Halámky/Hranice | 2:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A | 17 | 1530 (ø 90,00) | 2 (ø 0,11) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A | 17 | 1530 (ø 90,00) | 2 (ø 0,11) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A | 16 | 1440 (ø 90,00) | 4 (ø 0,25) | 3 (ø 0,18) | 1 (ø 0,06) | 1 (ø 0,06) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A | 11 | 990 (ø 90,00) | 3 (ø 0,27) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A | 16 | 1440 (ø 90,00) | 1 (ø 0,06) | 5 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 22 | 1948 (ø 88,54) | 1 (ø 0,04) | 5 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 24 | 2078 (ø 86,58) | 4 (ø 0,16) | 6 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,25) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 25 | 2146 (ø 85,84) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A | 11 | 946 (ø 86,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




