26.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

--

Stará Bělá deklasovala Darkovičky

0

Už jistý postupující ze Staré Bělé nastřílel čtyři branky Darkovičkám a vyhrál.

Darkovičky sice ve Staré Bělé schytaly nepříjemný debakl, ale jejich čtyřgólovou porážku lze označit za dost krutou. Hosté vystrčili růžky hned v 10. minutě, když Turanský pelášil sám na brankáře Slavíka, jenže obrovskou příležitost doslova zavraždil. V další nadějné situaci už tedy Turanský raději přihrával, zcela volný Felgenträger ovšem na prudký centr o pár centimetrů nedosáhl. Darkovičky srazily až hrubé individuální chyby. Ve 28. minutě se střelecky prosadil Kožík (1:0) a ke třem bodům pak favorita definitivně nasměroval Petrovský (2:0).

Další laciný gól hosté obdrželi v 69. minutě, a sice z kopačky nesmírně aktivního Kožíka – 3:0. Ve zbytku utkání tým z Hlučínska opakovaně rozvlnil síť, jenže kýženého snížení se nedočkal. Nejprve si Kremzer naběhl na perfektní kolmici Turanského, s přehledem přelstil Slavíka, ale asistent rozhodčího Dudek mával ofsajd. Také ve druhém případě měla radost Kremzera pouze jepičí život, protože Dudkův praporek se k nevoli hostů znovu třepotal ve vzduchu. Poslední hořkou pilulku Darkovičky spolkly v 87. minutě, kdy Petrík upravil na 4:0.

FK Stará Bělá
Radim Kovář (trenér):

FK Darkovičky
Roman Divina, trenér Darkoviček: Výsledek vůbec neodpovídá realitě. V prvním poločase jsme byli jasně lepší, jenže neproměnili jsme dobré šance a pak jsme udělali dvě hrubé chyby v obraně. Po přestávce jsme se znovu chtěli tlačit dopředu, jenže bohužel jsme obdrželi další laciný gól. Potom jsme se mohli vrátit zpět do zápasu, ale pomezní Dudek nám upřel dvě regulérní branky. Asi to bude znít blbě, ale s výkonem mužstva jsem spokojený.

L. Slavík [-] - O. Pytlík [-] - O. Malík [-] , J. Petrovský [-] (71. R. Brachtl [-] ) , J. Dziža [-] , M. Wendtner [-] (46. D. Charvát [-] ) , M. Lišaník [-] (88. T. Popelář [-] ) , D. Kožík [-] (83. M. Šterban [-] ) , M. Petrík [-] , K. Pšenčík [-] , M. Kresta [-]

P. Varga [-] - R. Wicker [-] , A. Felgenträger [-] , T. Kabich [-] , P. Kremzer [-] , P. Turanský [-] , P. Buchvaldek [-] , O. Diviš [-] (80. R. Kempný [-] ) , D. Strachota [-] , P. Adamčík [-] , L. Lindovský [-] (70. M. Lampart [-] )

ŽK: 41. O. Malík , 42. M. Wendtner , 85. K. Pšenčík , 87. M. Petrík - 63. P. Buchvaldek .
Počet diváků: 200. Rozhodčí: SEIDLER René - DYTKOVÁ Šárka, DUDEK Matěj.