16.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

--

--

Chlebičov doma plichtil s Oldřišovem

0

Oldřišov byl vždy o krok dopředu a Chlebičov neustále dotahoval těsnou ztrátu. Nakonec se oba soupeři o body podělili.

Do Chlebičova minulou sobotu dorazil Oldřišov, takže se očekávala atraktivní a útočně laděná fotbalová bitva. Úvodní minuty skutečně slibovaly zajímavé utkání. Hosté se dostali do velice laciného vedení, když po dlouhém nákopu Klementa vyběhl gólman Josefus zbytečně mimo šestnáctku, Bořucký ho snadno obešel a pak dopravil míč ze dvaceti metrů do opuštěné kasy – 0:1. O čtvrthodinku později se však na světelné tabuli objevily dvě jedničky. Domácí Korbel totiž pelášil úplně sám na brankáře Anděla a potvrdil pověst kanonýra – 1:1.

Fanoušky však bavil hlavně začátek druhé půle. Nejprve zazdil Korbel sólový nájezd. Na opačné straně nabil Bořucký volnému Klementovi, po jehož střele neúspěšně dorážel Kurka. Skóre se tedy znovu měnilo až v 50. minutě. Po standardce Michala Jadrného vypadl Josefusovi balon osudně z náruče a dobře stojící Utěšený trestal – 1:2. Nečekanou porážku Chlebičova ale odmítl bomber Korbel, který v 63. minutě pohotově upravil na 2:2. Domácí mohli dokonce zvítězit, jenže Elek po zpětném pasu Korbela selhal. Sobotní střetnutí tak dospělo ke spravedlivému remízovému konci.

SK Viktorie Chlebičov
Vilém Axmann, trenér Chlebičova: Zápas skončil spravedlivou remízou. My jsme si sice vypracovali více šancí, ale Oldřišov byl silnější na míči. Kluci to příkladně odjezdili, přesto s jejich výkonem spokojený být nemůžu. Dovedeme hrát mnohem lépe. Bohužel jsme se utápěli v individuálních chybách.

SK Moravan Oldřišov
Jaroslav Samson, trenér Oldřišova: Remízu bych označil za spravedlivou. Fanoušci sledovali spíše bojovný fotbal, v němž jsme celkem solidně kontrolovali balon. Škoda, že jsme dvakrát neudrželi vedení, ale Chlebičov měl trošku více šancí. Bod z venku je dobrý, ale tento zisk teď musíme potvrdit doma.

C. Josefus [-] - L. Černín [-] , F. Linda [-] , J. Majewski [-] - L. Villaschek [-] , J. Hollesch [-] (63. L. Baďura [-] ) , A. Korbel [-] , A. Teichmann [-] (73. T. Levák [-] ) , M. Dzierža [-] (69. M. Elek [-] ) , P. Kozelek [-] , L. Gabaj [-]

T. Anděl [-] - L. Samek [-] , J. Droppa [-] , M. Pusch [-] , R. Kurka [-] - P. Pardy [-] (76. J. Vavrečka [-] ) , J. Klement [-] , A. Utěšený [-] , M. Jadrný [-] - D. Bořucký [-] , R. Wicha [-] (63. V. Bechný [-] )

ŽK: 12. A. Teichmann , 38. L. Villaschek , 87. F. Linda - 35. P. Pardy .
Počet diváků: 225. Rozhodčí: MATĚJEK Vojtěch - ČECHÁČEK Petr, SIVERA Jan.