MATĚJEK Vojtěch
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Bohumín - Dětmarovice 9:1 (4:1) 29.05. 17:00 -
Frýdek-Místek - Znojmo 3:0 (1:0) 25.05. 17:30 -
Sigma B - Uničov 2:1 (1:0) 01.05. 10:15 -
Polanka - Rýmařov 0:0 (0:0) 24.04. 16:00 -
Kozlovice - Bzenec 1:2 (0:1) 10.04. 15:30 -
Frýdek-Místek - Ostrava B 2:1 (2:1) 12.03. 14:30 -
Polanka - Frýdlant 0:2 (0:1) 31.10. 14:00 -
Žďár - Hodonín 0:6 (0:3) 19.09. 15:30 -
Heřmanice - Frenštát 0:4 (0:1) 04.09. 16:00 -
Šumperk - Val. Meziříčí 1:2 (1:1) 29.08. 16:30 -
Vsetín - Nové Sady 2:0 (1:0) 21.08. 14:00 -
Hodonín - Brno B 1:3 (1:1) 19.09. 15:30 -
Kozlovice - Strání 2:0 (2:0) 06.09. 16:00 -
Slavičín - Brumov 4:1 (1:0) 23.08. 10:15 -
MFK Bruntál - Frýdlant 0:1 (0:1) 09.08. 17:00 -
Polanka - Bohumín 1:3 (0:2) 20.10. 14:30 -
Brumov - 1. HFK 0:1 (0:0) 29.09. 10:15 -
Havl. Brod - Polná 5:1 (2:0) 14.09. 10:15 -
Slavičín - Přerov 6:0 (3:0) 25.08. 10:15 -
Háj - Frenštát 1:4 (1:1) 08.06. 17:00 -
Polanka - Bílovec 2:1 (0:0) 02.06. 17:00 -
Kr. Loučky - Žimrovice 2:1 (1:1) 18.05. 17:00 -
Orlová - Stonava 1:3 (1:0) 11.05. 16:30 -
P. Polom - Český Těšín 2:3 (0:2) 28.04. 16:30 -
Štěpánkovice - Kravaře 2:1 (2:1) 20.04. 15:00 -
Kobeřice - Bolatice 3:1 (1:0) 14.04. 16:00 -
Břidličná - P. Polom 1:1 (1:0) 06.04. 15:30 -
Hlubina - Oldřišov 5:0 (2:0) 30.03. 15:30 -
Stará Bělá - Bílovec 0:2 (0:1) 23.03. 15:00 -
Brušperk - Bílovec 1:0 (1:0) 13.10. 15:00 -
Suché Lazce - Chlebičov zrušen -
Stonava - Orlová 0:1 (0:0) 29.09. 15:30 -
Petrovice - Oldřišov 2:1 (1:0) 22.09. 16:00 -
Slavkov - Suché Lazce zrušen -
Stará Bělá - Háj 1:1 (0:0) 08.09. 16:00 -
Břidličná - Brušperk 2:2 (1:1) 01.09. 16:30 -
Háj - Šenov 2:1 (1:1) 18.08. 17:00 -
Dobratice - Hrabová 4:2 (2:0) 11.08. 17:00 -
P. Polom - Bílovec 2:2 (1:0) 05.08. 17:00 -
Oldřišov - V. Heraltice 3:1 (2:0) 05.11. 14:00 -
Řepiště - Doubrava 0:3 (0:1) 21.10. 12:00 -
Krnov - Čeladná 3:3 (1:0) 08.10. 15:00 -
Šenov - Orlová 1:1 (1:1) 30.09. 15:30 -
Bolatice - Kobeřice 0:4 (0:1) 24.09. 16:00 -
Bystřice - Dobratice 1:2 (0:2) 17.09. 16:00 -
Čeladná - Polanka 2:2 (2:2) 02.09. 16:30 -
Tichá - Veřovice 0:2 (0:0) 20.08. 17:00 -
Břidličná - Heřmanice 0:5 (0:1) 12.08. 17:00 -
Orlová - Kobeřice 4:0 (2:0) 20.05. 17:00 -
Mokré Lazce - Stará Bělá 1:4 (0:2) 14.05. 10:00